• 0
Fotbalisté Semil dál kráčí za postupem do divize z přeboru Libereckého kraje. Ve 21. kole totiž na svém hřišti deklasovaly poslední Hrádek nad Nisou 7:0 a soutěž vedou o čtyři body před Chrastavou, která nově angažovala útočníka Jiřího Štajnera. Na sestřih zápasů uplynulého kola se podívejte na videu.

Každý čekal centr do pokutového území. Jenže domácí fotbalista Hurt překvapil v 8. minutě všechny včetně brankáře Hrádku nad Nisou.

Hurt, který se před zahráním přímého kopu z pravé strany díval stále na své spoluhráče v šestnáctce, udělal pár kroků k míči a mezitím se gólman hostů lehce vysunul z brány. Semilský fotbalista si toho všiml a nečekanou, avšak přesnou a razantní střelou zaznamenal úvodní gól.

Semily rozhodně poslední tým tabulky v zápase 21. kola nepodcenily, Hrádku totiž ještě do konce prvního poločasu vstřelily další čtyři branky. Svůj druhý gól dal Hurt, dvakrát se trefil Ježek a jednou rozvlnil síť Hartman.

Drtivou porážku poté Semily dokonaly ve druhém poločase. V 56. minutě zvyšoval na 6:0 Rumler a gólovou tečkou střetnutí se stala v 69. minutě vlastní branka hostů.

Semily tak dál vedou přebor Libereckého kraje o čtyři body před druhou Chrastavou, která v dramatickém duelu přemohla Višňovou 3:2. Za Chrastavu nastoupil také bývalý ligový útočník Jiří Štajner, který se gólově neprosadil, pouze nastřelil břevno (více čtěte ZDE).

Výsledky 21. kola: Mšeno - Doksy 1:0 (1:0), Chrastava - Višňová 3:2 (1:1), Semily - Hrádek 7:0 (5:0), Košťálov - Česká Lípa 2:1 (1:1), Sedmihorky - Bozkov 2:0 (1:0), Pěnčín-Turnov B - Skalice 1:1 (1:0), Železný Brod - Velké Hamry 3:3 (1:2).

1. Semily 19 13 3 3 56:23 42
2. Chrastava 19 12 2 5 43:26 38
3. Doksy 19 10 3 6 36:32 33
4. Mšeno-Jablonec nad Nisou 19 8 4 7 30:29 28
5. Bozkov 19 7 7 5 34:34 28
6. Železný Brod 19 7 5 7 47:39 26
7. Sedmihorky 19 8 2 9 36:35 26
8. Višňová 19 6 7 6 40:34 25