• 0
Více než hodinu se hrálo bez gólů, ve zbytku zápasu ale nakonec padly čtyři branky. Ve 21. kole přeboru Pardubického kraje se favorizované Moravany proti čtrnácté Litomyšli dlouho nedokázaly prosadit , nakonec však jasně zvítězily 4:0. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Do 65. minuty se hrálo celkem vyrovnané utkání a fotbalisté domácích Moravan nemohli zdolat defenzivu Litomyšle. O malý moment později se vše ale změnilo.

Dlouhý nákop z poloviny hřiště se dostal v pokutovém území hostů k Poláčkovi, který ho poslal do sítě. Moravany se znovu radovaly o pár minut později, po rohovém kopu se přesně trefil Imramovský.

Hrdinou střetnutí byl ale střelec prvního gólu Poláček. Ten totiž ve zbytku zápasu vstřelil ještě dvě branky. Podruhé úspěšně zakončoval v 76. minutě a hattrick zkompletoval o sedm minut později.

Moravany se nachází na čtvrtém místě tabulky přeboru Pardubického kraje, na první Holice ztrácí šest bodů. Naopak Litomyšl se krčí v dolní části žebříčku, před sestupovými pozicemi má však zatím solidní náskok.

Výsledky 21. kola: Svitavy - Moravská Třebová 1::0 (0:0), Moravany - Litomyšl 4:0 (0:0), Choceň - Chrudim B 3:1 (0:0), Polička - Dolní Újezd 4:1 (1:0), Třemošnice - Letohrad B 3:1 (2:0), Lanškroun - Horní Jelení 3:0 (1:0), Holice - Žamberk 3:0 (1:0), Pardubičky - Hlinsko 0:2 (0:2).

1. Holice 21 14 1 3 3 56:14 47
2. Lanškroun 21 13 2 2 4 49:30 45
3. Chrudim B 21 13 2 0 6 61:18 43
4. Moravany 21 12 1 3 5 46:27 41
5. Žamberk 21 9 7 0 5 33:21 41
6. Choceň 21 10 4 0 7 36:25 38
7. Polička 21 9 4 2 6 39:31 37
8. Svitavy 21 9 2 2 8 44:35 33