• 0
Fotbalisté příhraničního Rozvadova neodjížděli z duelu 23. kola přeboru Plzeňského kraje ve Vejprnicích s dobrou náladou. Jednou se sice prosadili, ale hned desetkrát inkasovali. A zrodil se debakl. Podívejte se na video.

Na gólech Vejprnic se podílelo celkem osm hráčů, dvakrát se prosadil Biederman, jedna branka byla vlastní.

Vejprnice tak dál bezpečně drží třetí příčku plzeňského přeboru a s dvoubodovou ztrátou dotírají na druhou Koloveč, v jejímž dresu hrají bratři Tomáš a Lukáš Doškové s bohatými ligovými zkušenostmi.

Koloveč zdolala rezervu Domažlic na jejím hřišti 3:1, ač od první minuty prohrávala. Do poločasové přestávky ale hosté vyrovnali, v druhé půli se v rozmezí deseti minut trefil Lucák a bylo rozhodnuto.

Lídr soutěže ZČE Plzeň dál kráčí za návratem do divize. V městském derby s Rapidem uspěl 2:0 a drží čtyřbodový odstup od Kolovče.

Do konce soutěže zbývá sedm kol. Zamíchají nějak pořadím?

Výsledky 23. kola: Domažlice B - Koloveč 1:3 (1:1), Zruč - Horažďovice 1:2 np (1:1), Černice - Horní Bříza 2:0 (1:0), Vejpnice - Rozvadov 10:1 (6:1), Chotíkov - Rokycany B 1:2 (0:0), Bolevec - Přeštice 2:3 (1:2), Rapid Plzeň - ZČE Plzeň 0:2 (0:0), Horšovský Týn - Holýšov 1:0 np (0:0).

1. SK ZČE Plzeň 23 17 4 1 1 63:18 60
2. Slavoj Koloveč 23 18 1 0 4 83:30 56
3. SK Slavia Vejprnice 23 16 3 0 4 67:30 54
4. FK Holýšov 23 10 1 7 5 39:26 39
5. TJ FC Chotíkov 1932 23 11 2 1 9 50:43 38
6. TJ Přeštice 23 10 0 2 11 36:35 32
7. Jiskra Domažlice B 23 8 2 4 9 37:39 32
8. TJ Zruč 23 8 3 2 10 38:44 32