• 0
Utkání 23. kola fotbalového přeboru Královehradeckého přeboru mezi Lázněmi Bělohrad a Jaroměří nepřineslo jen divoký výsledek 3:5, ale také spoustu emocí a karet - červených i žlutých. Podívejte se na video.

Rozhodčí během tohoto duelu rozdal celkem čtyři červené karty a hned jedenáct žlutých!

Hosté zvítězili díky dvěma brankám v posledních deseti minutách. Dali je, ačkoliv v tu chvíli hráli v dokonce dvojnásobném oslabení.

Domácí totiž srovnali na 3:3 z pokutového kopu, což se nelíbilo Škodovi s Michálkem - a ti byli po protestech vyloučeni. Přesto se nakonec favorit vzepjal a zápas dovedl k výhře.

„Bohužel druhá půle přinesla spoustu emocí, mnohdy negativních a nebyla vůbec reklamou na fotbal. Nakonec jsme sice vydřeli tři body, když se tým vzepjal pod vedením Honzy Holuba k heroickému výkonu a v dvojnásobném oslabení dvakrát skóroval. Jsou to však body s příchutí hořkosti a trpkosti,“ řekl pro khfotbal.cz hostující kouč Miloš Exnar.

Jaroměř tak udržela stále stejný čtyřbodový odstup za vedoucí Olympií HK, která zvítězila v Rychnově nad Kněžnou.

Výsledky 23. kola (22. hraného): Slavia HK - Jičín 0:4 (0:1), Kratonohy - Dobruška 4:3 np (3:3), Libčany - Broumov 2:1 np (1:1), Chlumec n. C. - Nové Město 1:2 np (1:1), Vysoká - Č. Kostelec 2:1 np (1:1), Rychnov n. K. - Olympia HK 1:2 (0:2), RMSK Cidlina - Úpice 3:4 np (3:3), L. Bělohrad - Jaroměř 3:5 (0:3).

1. FC Olympia Hradec Králové 22 16 2 2 2 54:22 54
2. FK Jaroměř 22 15 2 1 4 45:27 50
3. SK Jičín 22 9 4 5 4 39:27 40
4. Sokol Kratonohy 22 11 3 1 7 46:39 40
5. FK Vysoká nad Labem 22 10 3 2 7 44:22 38
6. Červený Kostelec 22 9 2 4 7 55:33 35
7. FC Slavia Hradec Králové 22 10 2 1 9 38:32 35
8. Spartak Rychnov n. Kněžnou 22 10 1 1 10 35:39 33