• 0
Uměním vítězů je otáčet nepříznivé vývoje zápasů. To předvedli fotbalisté Brozan v duelu 23. kola divize B proti Novému Boru. Od první minuty sice prohrávali, nakonec ale jasně dominovali. Podívejte se na video.

Hrála se 1. minuta utkání, domácí se sotva stačili rozkoukat a už prohrávali. Za Nový Bor se trefil Černý.

Jenže lídr se nevzdal, netrvalo to dlouho a v 6. minutě bylo srovnáno.

Do poločasové přestávky pak brozanští fanoušci slavili obrat ve skóre - ve 24. minutě se trefil Benda. Když domácí po změně stran přidali ještě další tři branky, bylo jasno.

Brozany si udržely čtyřbodový náskok na Lovosice, které přetlačily doma pražské Horní Měcholupy těsně 1:0.

Kuriózní bilanci vykazuje Motorlet z jarních utkání na vlastním hřišti. Rozdrtil zde sice lídra soutěže Brozany 5:0, s ostatními čtyřmi soupeři tu ale prohrál.

Z Prahy-Jinonic si tak postupně odvezly tři body celky Lovosic, Libiše, Úval, a tentokrát i Nového Strašecí, jež vyhrálo na Motorletu 1:0 gólem Jana Ducára.

Výsledky 23. kola: Lovosice - Horní Měcholupy 1:0 (0:0), LoKo Chomutov - Litol 4:1 (0:0), Litoměřice - Krupka 4:1 (1:1), Motorlet Praha - Nové Strašecí 0:1 (0:0), Souš - Kladno 0:0, na pen. 3:4, Brozany - Nový Bor 5:1 (2:1), Neratovice-Byškovice - Žatec 4:0 (2:0), Úvaly - Libiš 0:2 (0:2).

1. Brozany 23 14 5 1 3 54:25 53
2. Lovosice 22 14 3 1 4 57:19 49
3. Litoměřice 23 13 3 1 6 47:29 46
4. Neratovice-Byškovice 23 11 4 4 4 41:20 45
5. Libiš 23 11 2 4 6 38:35 41
6. Souš 23 10 3 3 7 36:24 39
7. Motorlet Praha 23 11 2 1 9 44:26 38
8. Kladno 23 9 4 2 8 42:31 37