• 0
Cholupičtí fotbalisté se v žádném případě nechovají jako nováčci Pražská teplárenská přeboru. Po 23. kole jsou na šesté příčce tabulky a naposledy předvedli parádní obrat. V domácím utkání s rezervou třetiligové Admiry prohrávali 0:2, třemi trefami v rozmezí 18 minut ale zápas otočili a slaví další vítězství. Podívejte se na video.

Hostům přitom vyšel závěr prvního a začátek druhého poločasu. Těsně před pauzou se prosadil z penalty Dominik Němec, čtyři minuty po výměně stran navýšil vedení Admiry B další Němec - tentokrát Lukáš.

„Vedli jsme 2:0, bohužel jsme zbytečně inkasovali a soupeře tím nakopli. Postupně jsme odcházeli fyzicky i po taktické stránce. Byla jen otázka času, kdy Cholupice vyrovnají nebo dají vítěznou branku,“ připustil pro fotbalpraha.cz trenér hostujícího týmu René Ollé.

Admira B tak nemůže být v klidu. Zbývá odehrát ještě sedm kol a tento klub je zatím čtvrtý od konce. Jistota záchrany mu ještě chybí.

Cholupice mají naopak zajištěný klidný střed tabulky. „Už před koncem I. A třídy, když jsme postupovali, jsem říkal, že bychom měli hrát v přeboru do šestého místa, což se potvrzuje,“ usmíval se kouč Rudolf Kahle.

Cholupicím pomáhají i takovéto obraty jako proti Admiře B. O tři góly se postarali tři střelci. Vyloženého kanonýra tento klub zatím nenašel.

Co v příští sezoně?

Cholupice - Admira B 3:2 (0:1)
Branky: 64. Pechar, 72. Syrovátka, 82. Zelenka - 43. z penalty D. Němec, 49. L. Němec.

Ostatní výsledky 23. kola: Libuš - FC Háje 0:2 (0:1), Union Vršovice - Tempo 0:2 (0:0), Př. Kopanina - Třeboradice 1:0 (0:0), Královice - ČAFC Praha 2:4 (1:2), Meteor B - Kolovraty 5:3 (3:1), Motorlet Praha B - Střešovice 1911 7:1 (3:1), Radotín - Uhelné sklady 1:3 (0:2).

1. Př.Kopanina 23 18 2 3 69:23 56
2. Uhelné sklady 23 16 0 7 71:53 48
3. ČAFC 23 13 6 4 65:37 45
4. Vršovice 23 12 7 4 36:26 43
5. Královice 23 12 3 8 71:50 39
6. Cholupice 23 12 3 8 46:50 39
7. Třeboradice 23 10 4 9 49:39 34
8. Háje 23 10 3 10 43:50 33