• 0
Fotbalový přebor Plzeňského kraje nabídl ve svém 22. kole velký šlágr. Druhá Koloveč hostila první ZČE Plzeň. Před zápasem byl mezi oběma celky jednobodový rozdíl, teď už je však čtyřbodový, hosté díky dvěma brankám Václava Lisého duel ovládli. Podívejte se na video.

Hosté, kteří ještě v minulé sezoně hráli divizi, se mohli spolehnout právě na Lisého.

51. minuta - první gól. 54. minuta - druhý gól. Hotovo, Koloveč padla 0:2.

A o post vítěze plzeňského přeboru bude muset ještě pořádně zabojovat, její ztráta se prohloubila.

Ve šlágru se nemohla spolehnout na své kanonýry - Pavlík, Tomáš Došek i Černohorský vyšli naprázdno.

„První poločas byl vyrovnaný, oba týmy si vytvořily jednu vyloženou šanci. V 51. a 54. minutě pak rozhodl o výhře Dynama (ZČE Plzeň) Lisý,“ uvedl pro MF DNES sekretář Kolovče Václav Lisý.

Výsledky 22. kola: Přeštice - Rapid Plzeň 3:0 (0:0), Rozvadov - Chotíkov 0:2 (0:1), Horní Bříza - Vejpnice 1:3 (1:2), Holýšov - Černice 1:0 (1:0), Domažlice B - Zruč 3:2 (0:0), Koloveč - ZČE Plzeň 0:2 (0:0), Rokycany B - Bolevec 2:1 (1:0), Horažďovice - Horšovský Týn 0:1 (0:0).

1. SK ZČE Plzeň 22 16 4 1 1 61:18 57
2. Slavoj Koloveč 22 17 1 0 4 80:29 53
3. SK Slavia Vejprnice 22 15 3 0 4 57:29 51
4. FK Holýšov 22 10 1 6 5 39:26 38
5. TJ FC Chotíkov 1932 22 11 2 1 8 49:41 38
6. Jiskra Domažlice B 22 8 2 4 8 36:36 32
7. TJ Rozvadov 21 9 1 2 9 41:38 31
8. TJ Zruč 22 8 3 1 10 37:43 31