• 0
Čtvrtá porážka v sezoně, debakl, přesto zachování druhého místa v tabulce. Tím se mohou konejšit fotbalisté rezervy druholigového Táborska, kteří v duelu 22. kola divize A hráli na půdě Hořovicka. A zápas se jim absolutně nevyvedl. Podívejte se na video.

Co poločas, to dva inkasované góly. Táborsko B má ale na druhé pozici i nadále luxusní osmibodový náskok na třetí Roudné, jež také prohrálo.

„Do podzimní formy máme daleko. Odráží se zde ne úplně ideální přístup. Nedaří se tím pádem ani způsob hry, kterým jsme dominovali na podzim,“ smutnil pro klubový web Táborska kouč rezervy Petr Holota.

To první Tachov dál pokračuje v krasojízdě. V Doubravce vyhrál 4:1, když už po půli domácí ztráceli v poměru 0:3.

Nečekaný výsledek se zrodil v Mariánských Lázních. Ty hostily Sušici a byl to duel dvou posledních celků tabulky. A hosté zvítězili vysoko 7:2, když se pětkrát mezi střelce zapsal Petr Páleník.

V podzimním vzájemném duelu přitom Sušice doma podlehla 1:2.

Výsledky 22. kola: Aritma Praha - Klatovy 3:2 (1:1), Hvězda Cheb - Milevsko 0:1 (0:0), Zličín - Český Krumlov 2:1 (1:1), Mariánské Lázně - Sušice 2:7 (0:3), Hořovicko - Táborsko B 4:0 (2:0), Čížová - Roudné 1:0 (0:0), Doubravka - Tachov 1:4 (0:3), Rokycany - Karlovy Vary 0:0, pen. 4:2.

1. Tachov 22 18 1 1 2 62:20 57
2. Táborsko B 22 14 3 1 4 57:24 49
3. Malše Roudné 22 12 1 3 6 58:35 41
4. Karlovy Vary 22 10 3 3 6 44:34 39
5. Český Krumlov 22 11 1 3 7 36:27 38
6. Doubravka 22 9 4 2 7 33:35 37
7. Klatovy 1898 22 9 2 4 7 30:24 35
8. Hořovicko 21 8 3 3 7 43:28 33