• 0
Zachraňující se fotbalové Semice získaly cenný bod. Ve 20. kole přeboru Středočeského kraje remizovaly s prvními Ovčáry 2:2, pro které to byl teprve druhá remíza v probíhajícím ročníku. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Ovčáry na podzim udělily Semicím lekci, když je v 5. kole porazily na své půdě 6:2. Předposlední celek přeboru Středočeského kraje však tento nelichotivý výsledek alespoň částečně odčinil ve 20. kole soutěže.

Začátek utkání tomu ovšem nenapovídal. Favorizované Ovčáry se vedení ujaly už po šesti minutách hry, kdy se hlavou prosadil Ondrák.

O další tři minuty později ale vyrovnal Kutifel a ve 20. minutě Semice duel obrátily. Po odpískané penaltě za faul na Koštýře, kdy hosté vehementně protestovali, dal druhou branku domácích sám faulovaný hráč.

Ovčáry se ve druhém poločase pustily do dobývání semické brány, jejich snahu korunoval v 58. minutě gólovou hlavičkou Voljanskij.

Hosté dokonce dvacet minut před koncem klání vstřelili třetí branku, ta jim ale nebyla uznána kvůli ofsajdu.

Ovčáry i po ztrátě bodů dále vévodí tabulce, druhý Nymburk totiž také remizoval na hřišti Vraného. Semice se dál nacházejí na předposledním místě, za Klecany a Vraným jsou ale jen kvůli horšímu skóre.

Výsledky 20. kola: Spartak Příbram - Rejšice 0:1 (0:0), Tatran Rakovník - Houstoň 2:2 (2:2), Jíloviště - ČLU Beroun 3:1 (2:1), Suchdol - Klecany 5:1 (1:0), Semice - Ovčáry 2:2 (2:1), Vraný - Nymburk 1:1 (0:0), Sedlčany - Dobříš 0:0, SK Rakovník - Ostrá 0:2 (0:1).

1. Ovčáry 20 14 2 4 62:20 44
2. Nymburk 20 13 4 3 46:26 43
3. Suchdol 20 13 2 5 50:24 41
4. Hostouň 20 11 4 5 47:31 37
5. Ostrá 20 11 3 6 38:30 36
6. Sedlčany 20 10 5 5 43:30 35
7. Rakovník 20 9 4 7 38:33 31
8. Rejšice 20 6 7 7 33:41 25