• 0
Průběh 18. kola přeboru Libereckého kraje narušilo vydatné sněžení, kvůli kterému byly odloženy tři duely. Svůj zápas však odehrál Železný Brod, který vyhrál své první jarní utkání, když na půdě posledního Hrádku nad Nisou zvítězil 4:0. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Vedli už po devíti minutách hry díky proměněné penaltě Šimka, více však fotbalisté Železného Brodu zaujali až ve druhém poločase. V rozmezí šesti minut totiž dokázali vstřelit hned tři branky!

Ve 48. minutě se nejprve po levé straně prohnal Holeček, který znovu skóroval i o pět minut později. Mezitím se ještě mezi úspěšné střelce zapsal v 51. minutě Kysela, když si naběhl z levé strany před bránu a rychlou akci hostů dokončil střelou do prázdné brány.

Hrádek v průběhu utkání skórovat nedokázal, a tak po prohře 0:4 zůstává na posledním místě tabulky.

Železný Brod, který vyhrál poprvé v jarní části soutěže, se naopak vyhoupl na pátou příčku, z té ho však může ještě odsunout Pěnčín-Turnov B, který má zápas k dobru na půdě Semil.

Výsledky 16. kola: Česká Lípa - Mšeno 1:3 (0:1), Hrádek nad Nisou - Železný Brod 0:4 (0:1), Skalice - Sedmihorky 2:1 (1:0), Višňová - Bozkov 2:2 (1:2), ostatní zápasy odloženy.

1. Semily 15 9 3 3 43:23 30
2. Bozkov 16 8 6 2 36:27 30
3. Chrastava 15 9 2 4 36:21 29
4. Doksy 15 9 2 4 30:25 29
5. Železný Brod 16 7 2 7 41:33 23
6. Višňová 16 6 5 5 36:29 23
7. Česká Lípa 16 7 2 7 35:31 23
8. Pěnčín -Turnov B 15 6 3 6 28:29 21