• 0
Po neúplném 18. kole fotbalového přeboru Pardubického kraje se mění lídr. Chrudim B totiž porazila Dolní Újezd 5:1 a přeskočila vedoucí Holice, na které teprve čeká odložený duel se čtvrtým Lanškrounem. Na sestřih zápasů uplynulého kola se podívejte na videu.

Dolní Újezd držel s béčkem Chrudimi krok pouze v prvním poločase. Chrudimští šli sice ve 13. minutě do vedení, ve 27. minutě ale vyrovnal Mandlík. Poté už se radovali jen domácí.

Svůj druhý gól v utkání vstřelil ve 42. minutě z penalty Holub, který po pauze dokončil hattrick. Chrudim se poté prosadila ještě dvakrát, a nakonec zvítězila 5:1.

Rezerva Chrudimi se tak vyhoupla do čela přeboru Pardubického kraje o skóre před Holice. Ty ale svůj zápas 18. kola teprve budou hrát, 14. dubna se představí v Lanškrouně.

Výsledky 18. kola: Letohrad B - Polička 2:1 np (1:1), Chrudim B - Dolní Újezd 5:1 (2:1), Horní Jelení - Moravany 0:4 (0:2), Pardubičky - Svitavy 1:2 (0:1), ostatní zápasy odloženy.

1. Chrudim B 18 11 2 0 5 53:13 37
2. Holice 17 11 1 2 3 38:10 37
3. Moravany 18 10 1 3 4 37:24 35
4. Lanškroun 17 10 1 2 4 37:26 34
5. Žamberk 17 7 6 0 4 26:16 33
6. Polička 18 8 3 2 5 31:23 32
7. Choceň 17 8 3 0 6 22:21 30
8. Svitavy 18 8 1 2 7 40:29 28