• 0
V jarní části přeboru Zlínského kraje čeká na fotbalisty Chropyně jediný úkol - udržet se v soutěži. Jenže to se jim zatím nedaří. Naposledy v 16. kole totiž podlehli na svém hřišti s Boršicemi 0:3. Na jaře tak Chropyně prohrála už podruhé, navíc opět nedokázala vstřelit branku. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Na ovládnutí zápasu 16. kola stačil fotbalistům Boršic pouze jeden poločas. Svými rychlými útočnými akcemi větrali obranu Chropyně a během prvních pětačtyřiceti minut vstřelili tři góly.

Poprvé defenziva domácích nestíhala v 17. minutě, kdy skóroval Kaspřák. Ve 35. zvyšoval Ohnůtek, který byl důrazný v souboji s obráncem Chropyně. Obrana domácích byla nedůsledná také ve 42. minutě, kdy nebyl v pokutovém území pokrytý Brázdil.

Třetí Boršice se tak po výhře 3:0 stále dotahují na čelo tabulky, jenže Vsetín i vedoucí Holešov mají své zápasy k dobru. Naopak Chropyně má úplně jiné starosti. Na jaře už ve druhém klání prohrála, navíc ani v jednom nedokázala skórovat. V tabulce jí tak patří předposlední místo.

Pět zápasů 16. kola přeboru Zlínského kraje bylo odloženo, odehrál se už jen duel mezi Baťovem a a Rožnovem pod Radhoštěm, v němž zvítězili hosté 0:1.

Výsledky 16. kola: Baťov - Rožnov pod Radhoštěm 0:1 (0:1), Chropyně - Boršice 0:3, ostatní zápasy odloženy.

1. Holešov 15 11 2 1 1 36:15 38
2. Vsetín 15 11 0 1 3 42:17 34
3. Boršice 16 9 3 0 4 29:21 33
4. Rožnov pod Radhoštěm 16 9 1 1 5 32:17 30
5. Provodov 15 7 2 1 5 40:28 26
6. Morkovice 15 6 3 2 4 30:21 26
7. Bystřice pod Hostýnem 15 5 2 3 5 22:18 22
8. Fryšták 15 6 1 2 6 28:26 22