• 0
Gólové představení si pro své fanoušky přichystali fotbalisté Štětí. V 18. kole přeboru Ústeckého kraje totiž na domácím hřišti deklasovali Modrou 8:0. K výrazné výhře nakročili už v prvním poločase, po kterém vedli o šest branek.

Radost na stadionu Štětí poprvé vypukla už po pěti minutách hry. To si Belák naběhl na přihrávku Tůmy a brankáře Modré překonal střelou mezi nohama.

Tento útočník poté skóroval ještě dvakrát, hattrick dovršil ve 20. minutě. Aby ale překonal historický rekord Horsta Siegla ze sezóny 1993/94, musel by být rychlejší ještě o třináct minut...

Do konce prvního poločasu Štětí přidalo další tři góly, hosté se tedy v dalších pětačtyřiceti minutách mohli soustředit maximálně na to, aby nedostali nelichotivou „desítku“.

Videa, tabulky

K té však domácím nakonec chyběly dvě branky. Osmý, poslední gól v závěru vstřelil střídající Doležal z penalty.

Druhé Štětí tak v ústeckém přeboru dál stíhá vedoucí Litvínov, který má v čele soutěže sedmibodový náskok. Naopak Modrá se přibližuje sestupovým pozicím, na předposlední Kadaň má totiž náskok už jen čtyř bodů.

Výsledky 18. kola: Hrobce - Spořice 3:4 (1:2), Štětí - Modrá 8:0 (6:0), Litvínov - Kadaň 3:0 (2:0), Bílina - Proboštov 4:1 (2:1), Horní Jiřetín - Neštěmice 0:1 (0:0), Modlany - Louny 3:2 (1:0), Blšany - Vilémov 2:1 (1:1), Junior Děčín - Rumburk 3:0 (1:0).

1. Litvínov 17 14 0 0 3 46:18 42
2. Štětí 17 11 1 0 5 57:23 35
3. Louny 17 11 0 0 6 43:22 33
4. Modlany 17 10 1 1 5 48:36 33
5. Neštěmice 17 10 1 0 6 32:28 32
6. Bílina 17 10 0 1 6 40:22 31
7. Horní Jiřetín 17 9 2 0 6 32:23 31
8. Vilémov 17 9 1 0 7 42:30 29