• 0
Už už to vypadalo, že utkání 18. kola přeboru Královehradeckého kraje mezi Úpicí a Vysokou nad Labem skončí nerozhodně bez branek. Pak ale přišla 92. minuta a vše bylo jinak. Podívejte se na video.

Hrála se 92. minuta a hosté z Vysoké dostali výhodu rohového kopu.

A právě tato standardní situace nakonec rozhodla celý zápas. Míč po centru skončil u Hakena, jenž stál pár metrů před hranicí velkého vápna.

Vší silou se opřel do balónu a nekompromisně ho poslal za záda zkoprnělého domácího gólmana.

V královehradeckém přeboru slavili i favorité soutěže. První Olympia HK si poradila s Lázněmi Bělohrad 3:1, když se do vedení dostala už po pěti minutách hry, druhá Jaroměř zase vyškolila Broumov na jeho hřišti poměrem 3:0.

Výsledky 18. kola (17. hraného): Slavia HK - Chlumec n. C. 1:0 np (0:0), Olympia HK - L. Bělohrad 3:1 (1:0), Jičín - Nové Město 2:1 (1:1), Dobruška - Č. Kostelec 2:1 (1:0), Broumov - Jaroměř 0:3 (0:1), Úpice - Vysoká 0:1 (0:0), Rychnov n. K. - Libčany 1:0 (0:0), RMSK Cidlina - Kratonohy 1:2 np (1:1).

1. FC Olympia Hradec Králové 17 13 1 2 1 42:16 43
2. FK Jaroměř 17 12 1 0 4 34:22 38
3. Červený Kostelec 17 9 1 2 5 49:23 31
4. SK Jičín 17 6 4 4 3 28:23 30
5. FC Slavia Hradec Králové 17 8 2 1 6 31:23 29
6. FK Vysoká nad Labem 17 8 1 2 6 33:17 28
7. Spartak Rychnov n. Kněžnou 17 9 0 1 7 30:30 28
8. Sokol Kratonohy 17 8 2 0 7 30:30 28