• 0
Fotbalisté Kladna ještě před pěti lety hráli nejvyšší soutěž, teď ovšem zápolí v divizi B a na lídra z Brozan ztrácí třináct bodů. V jarních odvetách se jim ale zatím daří. Ve třech zápasech neztratili jediný bod, v rámci 18. kola uspěli v Novém Boru, kde vyhráli 2:0. Podívejte se na video.

Hostující Kladno rozhodlo o výhře během dvou minut v druhém poločase.

Poprvé domácí inkasovali v 61. minutě, když si Bořík ideálně naběhl do malého vápna a po přihrávce zprava se nemýlil.

Podruhé Kladno udeřilo v 63. minutě. Nebezpečný centr zleva ještě Nový Bor odvrátil, ale jen k volnému Skořepovi, který z hranice pokutového území nedal domácímu gólmanovi šanci. Hotovo, 0:2.

Dva zcela protichůdné zážitky si odvezli fotbalisté Sokola Brozany z obou pražských utkání v této sezoně divize B.

Suverénní lídr této soutěže na podzim vyhrál 5:0 v Horních Měcholupech, zatímco v rámci 18. kola podlehl 0:5 v Jinonicích na hřišti Motorletu.

Do brozanské sítě se dvakrát trefil Hák, po jedné brance přidali Novotný, Hájek a Pyšek.

Výsledky 18. kola: Libiš - Horní Měcholupy 0:0, pen. 4:3, Motorlet - Brozany 5:0 (1:0), Litol - Krupka 3:2 (2:1), Nové Strašecí - Souš 3:1 (0:0), Nový Bor - Kladno 0:2 (0:0), Úvaly - Lovosice 1:1 (0:1), pen. 4:5, Neratovice - LoKo Chomutov 1:1 (1:0), pen. 4:3, Žatec - Litoměřice 2:2 (1:0), pen. 1:3.

1. Brozany 18 12 3 1 2 41:18 43
2. Lovosice 18 10 3 1 4 40:18 37
3. Litoměřice 18 10 3 0 5 35:21 36
4. Motorlet Praha 18 10 2 1 5 36:20 35
5. Neratovice-Byškovice 18 8 4 2 4 33:18 34
6. Kladno 18 8 2 2 6 34:23 30
7. Souš 18 8 2 2 6 29:21 30
8. Libiš 18 8 1 3 6 29:30 29