• 0
Fotbalisté Chelsea válí dál. V 18. kole anglické ligy porazili rozjetý West Ham 2:0 a tabulku anglické ligy vedou o tři body před Manchesterem City. Podívejte se, jak páteční šlágr zvládli.

Chelsea dokráčela k vítězství nad West Hamem suverénně. Soupeře od začátku svižnou kombinací přehrávala.

Nakonec mohla vyhrát i vyšším rozdílem než „jen“ 2:0. Hned v úvodu utkání překopl branku Oscar, ve 21. minutě vytáhl báječný zákrok brankář Adrian proti ráně Cahilla.

Anglická liga živě

Přímé přenosy zápasů

Premier League můžete sledovat na O2TV či na mobilní televizi O2TV Go.

O deset minut později přišel první úder, když po rohu hlavičkoval Costa a jeho přiklepnutí využil Terry. Dvě minuty před koncem poločasu v jasné šanci minul aktivní Costa.

Hosté to zkoušeli individuálně, hlavně přes rychlíka Valenciu, jenže jeho akce dokázala vždy zastavit pozorná obrana.

Po změně stran se West Ham pokusil hru zklidnit a více kombinovat, což mu vydrželo asi deset minut. Výraznou technickou převahu Chelsea korunoval v 62. minutě po pěkné individuální akci Costa.

Nejlepší chvíle West Hamu přišly v závěru a postaral se o ně střídající Amalfitano. Nejdříve z dobré pozice hlavičkoval vedle, v poslední minutě pak krásným sólem provětral domácí obranu, ale nastřelil jen tyč.