• 1
Prokletá podzimní část, musí si říkat fotbalisté Blšan, kteří nyní hrají přebor Ústeckého kraje. Pokud ale budou pokračovat v podobných výkonech, spadnou ještě o soutěž níž. Ani dohrávka 1. kola nepřinesla tříbodovou radost. Ba naopak - přinesla další debakl. Podívejte se na video.

Inkasovat pět, šest, nebo i sedm branek? Pro Blšany žádný problém.

V rámci 1. kola přijely na hřiště Loun a okresní derby se jim (opět) vůbec nevyvedlo.

Po půli byl stav 3:0 pro domácí, nakonec hosté odjeli s debaklem 0:5.

Před posledním podzimním kolem (dohrávka 2. kola) mají na kontě stále jen sedm bodů, patnáctý Rumburk má o čtyři více, a proto je už teď jasné, že zimní přestávku Blšany stráví na úplném dně tabulky.

Krásný gól byl vidět v Neštěmicích, kam přijelo Štětí, které ještě v minulé sezoně hrálo divizi.

Domácí zvítězili 2:1 zásluhou Paseky, jenž si v 71. minutě vzal míč a dalekonosnou střelou pod břevno nedal brankáři Michovskému žádnou šanci.

„V přípravě na zápas jsme se na to zaměřili a posunuli si míč při střelbě dále od brány. To se nám nakonec vyplatilo při vítězné trefě,“ radoval se po zápase pro ustecky.denik.cz neštěmický trenér Martin Beran.

Výsledky 1. kola (14. hraného): Kadaň - Horní Jiřetín 3:1 (2:1), Spořice - Bílina 1:2 (0:0), Proboštov - Modlany 1:2 np (1:1), Vilémov - Rumburk 3:1 (2:0), Litvínov - Hrobce 1:3 (0:1), Neštěmice - Štětí 2:1 (0:0), Louny - Blšany 5:0 (3:0), Modrá - Junior Děčín 6:0 (2:0).

1. FK Litvínov 14 11 0 0 3 35:16 33
2. FK Louny 14 10 0 0 4 40:18 30
3. SK Štětí 14 9 1 0 4 48:22 29
4. Sokol Horní Jiřetín 14 8 2 0 4 30:20 28
5. TJ Baník Modlany 14 8 1 1 4 41:31 27
6. FK Český Lev Neštěmice 14 8 1 0 5 28:24 26
7. SK Stap-Tratec Vilémov 14 7 1 0 6 32:28 23
8. FK Bílina 14 7 0 1 6 31:19 22