• 0
Zajímavé utkání viděli ti diváci, kteří vyrazili na duel 13. kola Pražská teplárenská přeboru mezi fotbalisty Střešovic a Tempa Praha, tedy dvou nováčků soutěže. První půle se nesla ve znamení vlastní branky na obou stranách, nakonec ale triumfovali hosté v poměru 3:1. Podívejte se na video.

Střešovice se dostaly do vedení v 18. minutě. A pomohl právě vlastní gól.

Domácí měli výhodu přímého kopu a hostující Netušil nevydařeným odkopem zaskočil brankáře Tempa Kuchaře a nechtěně mu poslal míč do sítě - 1:0.

Jenže i Střešovice si vybraly slabší chvilku, a to těsně před přestávkou. I ony si vstřelily vlastní branku, tentokrát to bylo po rohovém kopu, nešťastníkem byl Charvát.

A to byl začátek obratu Tempa Praha.

Hosté se už v druhém poločase nemuseli spoléhat na minely protihráčů, nejprve přesně pálil v 73. minutě Hurka, o devět minut později pečetil vítězství Nwogu.

„Ve druhé půli jsme hru režírovali my, ale nedokázali jsme dát gól. Byla tam tyč a další šance. Paradoxně ve chvíli, kdy jsme měli víc ze hry, soupeř skóroval do otevřené obrany. To se někdy stává,“ řekl pro fotbalpraha.cz trenér Střešovic Radek Trhlík.

Třinácté kolo pražského přeboru udivilo svou ofenzivni podívanou. Gólový průměr na zápas byl totiž abnormálně vysoký, konkrétně padlo 4,63 branek na zápas.

Tuto soutěž čeká ještě jedno podzimní kolo, potvrdí střelci formu?

Výsledky 13. kola (14. hraného): Union Vršovice - Královice 2:2 (1:2), Střešovice 1911 - Tempo 1:3 (1:1), Př. Kopanina - Libuš 3:1 (1:0), Meteor B - Admira Praha B 5:2 (2:1), Cholupice - Kolovraty 5:2 (3:1), Motorlet Praha B - ČAFC Praha 0:2 (0:0), Uhelné sklady- Třeboradice 3:2 (3:1), Radotín - Háje 1:3 (0:1).

16. SC Radotín 14 2 4 8 19:37 10

Fotbalové EURO 2024 se bude hrát od 14. června do 14. července 2024 v deseti neměckých městech. Čtyřiadvacet účastníků bude rozděleno do šesti čtyřčlenných skupin. Čeští fotbalisté se v základní skupině střetnou s Portugalskem, Tureckem a vítězem baráže, který vzejde z čtveřice Řecko, Gruzie, Kazachstán a Lucembursko.