• 0
Fotbalisté Brozan hrající divizi B si zimní přestávku užijí dosyta. Mají totiž osmibodový náskok, v 15. kole smetli Lovosice 3:0 a druhé Neratovice naopak body ztratily. Podívejte se na video.

Druhé Neratovice mohly sice bodový rozestup zmírnit, doma ale uhrály jen bod proti Souši. Po bezbrankové remíze v základní hrací době ovládl mostecký tým penaltový rozstřel v poměru 5:4.

Krupka si podobně přivezla dva body z Žatce. Utkání na hřišti posledního týmu tabulky skončilo 2:2, na penalty zvítězila hostující Krupka 6:5.

A Brozany? Základ pro dvanácté vítězství v sezoně položily v 32. minutě, když se trefil Benda.

Druhý gól domácí přidali těsně po přestávce - hned v první minutě druhé půle penaltu proměnil Potočný.

Konečnou podobu skóre stanovil v 71. minutě Franc.

Výsledky 15. kola: Brozany - Lovosice 3:0 (1:0), LoKo Chomutov - Libiš 2:3 (0:2), Motorlet Praha - Litoměřice 1:0 (1:0), Nové Strašecí - Horní Měcholupy 4:1 (3:1), Nový Bor - Litol 3:0 (2:0), Neratovice-Byškovice - Souš 0:0, pen. 4:5, Úvaly - Kladno 1:0 (0:0), Žatec - Krupka 2:2 (1:1), pen. 5:6.

1. Brozany 15 12 1 1 1 41:13 39
2. Neratovice-Byškovice 15 8 3 1 3 30:14 31
3. Lovosice 15 9 1 1 4 37:16 30
4. Motorlet Praha 15 8 2 1 4 29:19 29
5. Litoměřice 15 8 2 0 5 30:18 28
6. Souš 15 7 2 2 4 25:17 27
7. Libiš 15 7 0 2 6 26:28 23
8. Horní Měcholupy 15 6 1 2 6 19:21 22