• 0
Ještěže následuje zimní přestávka! To si mohou říkat fotbalisté Chrastavy hrající přebor Libereckého kraje. Padli potřetí v řadě, což je stálo post lídra. Podívejte se na gólové momenty třináctého hraného kola.

Chrastava jela v posledním podzimním kole na hřiště Doks a vše se vyvíjelo slibně.

Po pětadvaceti minutách hry přišel centr zprava přesně na hlavu Kouby, jenž nejprve napálil jen brankáře, ale gólman míč vyrazil pouze k volnému hráči Chrastavy.

A ten přihrával opět Koubovi, jenž balón dorazil do odkryté branky. Hosté vedli 1:0.

Tímto rozdílem vedli dlouho, až do 68. minuty. V této chvíli však domácí srovnali, když dlouho obléhali chrastavskou branku, přišla oblouková střela a následná dorážka Válka.

O dvě minuty později už Doksy vedly! Šimon převzal dlouhý nákop od spoluhráče, upaloval na gólmana a prostřelil ho.

Zimní přestávku stráví v čele Semily. Ty vypráskaly Mšeno na jeho hřišti 5:0 a jako lídr mají hubený jednobodový náskok.

Jarní část libereckého přeboru slibuje napětí.

Výsledky 1. kola (13. hraného): Česká Lípa - Višňová 4:1 (1:0), Bozkov - Hrádek 3:1 (1:0), Doksy - Chrastava 2:1 (0:1), Mšeno - Semily 0:5 (0:2), Sedmihorky - Pěnčín-Turnov B 1:1 (0:0), Železný Brod - Košťálov 3:3 (0:2), Velké Hamry - Skalice 1:0 (0:0).

1. SK Semily 13 7 3 3 35:22 24
2. TJ Spartak Chrastava 13 7 2 4 32:21 23
3. Sokol Bozkov 13 6 5 2 27:22 23
4. TJ Doksy 13 7 2 4 19:21 23
5. Arsenal Česká Lípa 13 7 1 5 28:21 22
6. FK ŽBS Železný Brod 13 6 2 5 36:29 20
7. Jiskra Višňová 13 5 4 4 28:22 19
8. FK Pěnčín -Turnov B 13 5 3 5 24:24 18