• 0
Fotbalisté Olympie Hradce Králové si po právu užívají triumf v podzimní části sezony přeboru Královehradeckého kraje. V patnácti zápasech nasbírali celkem jedenáct vítězství a na druhou Jaroměř mají pětibodový náskok. Naposledy vyhráli na půdě Nového Města nad Metují 3:0. Podívejte se na video.

Poprvé se hosté prosadili po necelých dvaceti minutách hry.

Novák si navedl míč až na roh pokutového území a pohotově vypálil.

Jeho rána měla tvrdost i přesnost zároveň a přesně zapadla ke vzdálenější tyči - 0:1.

Ten samý hráč ještě před přestávkou zvýšil na 2:0, zkázu domácích pak v 69. minutě dokonal Karanský.

„Hosté dnes předvedli rychlou hru s důrazem v osobních soubojích a velmi jednoduchým přechodem do útočné fáze, a potvrdili tak roli favorita nejen tohoto utkání, ale celého podzimu. Náš výkon na tak kvalitní tým zkrátka nestačí, hostům gratuluji k vítězství,“ řekl pro khfotbal.cz trenér poražených Miloš Killar.

Výsledky 14. kola (15. hraného): Chlumec n. C. - Libčany 1:2 (0:1), Jičín - Dobruška 1:0 np (0:0), Nové Město - Olympia HK 0:3 (0:2), Vysoká - RMSK Cidlina 4:0 (1:0), Broumov - Úpice 3:2 (0:1), Jaroměř - Slavia HK 4:2 (0:1), Č. Kostelec - Rychnov n. K. 4:1 (2:1), L. Bělohrad - Kratonohy 1:2 (0:1).

1. FC Olympia Hradec Králové 15 11 1 2 1 38:15 37
2. FK Jaroměř 15 10 1 0 4 29:21 32
3. Červený Kostelec 15 8 1 2 4 45:21 28
4. FC Slavia Hradec Králové 15 8 1 0 6 29:21 26
5. SK Jičín 15 5 4 3 3 24:20 26
6. FK Vysoká nad Labem 15 7 1 2 5 32:16 25
7. Spartak Rychnov nad Kněžnou 15 8 0 1 6 28:25 25
8. Sokol Kratonohy 15 8 0 0 7 27:27 24