• 0
Poslední podzimní kolo fotbalového přeboru Karlovarského kraje přineslo několik zajímavých výsledků. Nenudili se hlavně diváci v Březové a v Nejdku. Tamní týmy nasázely svým soupeřům dvouciferný počet gólů! Podívejte se na video.

Březová vyprovodila Františkovy Lázně poměrem 11:0, to Nejdek proti poslední Staré Roli nasázel jen o jednu branku méně.

Předposlední Františkovy Lázně se alespoň částečně držely do přestávky, když během prvního poločasu inkasovaly „jen“ čtyřikrát.

Druhá půle byla pro ně o to horší - ze své branky lovily míč hned sedmkrát.

Celkem jedenáct „kousků“, hattrickem k tomu přispěl Jan Vůjtěch.

Naopak v Nejdku bylo o jasné výhře rozhodnuto už po prvním poločase. V něm oslabená Stará Role obdržela osm z celkových deseti gólů. Čtyřmi zásahy k výhře domácích přispěl Jakub Kurtin, hattrickem se pak prezentoval František Jílek.

Výsledky 12. kola (13. hraného): Březová - Fr. Lázně 11:0 (4:0), Lomnice - Loko K. Vary 0:2 (0:1), Horní Slavkov - Toužim 4:5 np (4:4), Nejdek - Stará Role 10:0 (8:0), Král. Poříčí - FC Cheb 2:0 (1:0), Citice - N. Sedlo 2:4 (2:2), Kynšperk - Ostrov 2:1 np (1:1).

1. FK Ostrov 13 10 1 2 0 54:15 34
2. FK Olympie Březová 13 9 2 1 1 53:13 32
3. Baník Union Nové Sedlo 13 8 0 1 4 27:21 25
4. Baník Královské Poříčí 13 8 0 0 5 21:19 24
5. Lokomotiva Karlovy Vary 13 6 2 0 5 30:26 22
6. Sokol Citice 13 7 0 0 6 32:33 21
7. SK Toužim 13 5 1 3 4 36:22 20
8. TJ Slavoj Kynšperk 13 5 2 1 5 23:19 20