• 0
Fotbalisté exdivizní ZČE Plzeň si po sestupu do přeboru Plzeňského kraje novou soutěž užívají se vším všudy. Ve 14. kole si smlsli na Zruči, kterou deklasovali 4:0. Podívejte se na video.

Po čtrnácti kolech má lídr soutěže vskutku unikátní bilanci. Jedenáctkrát zvítězil a jen třikrát ztratil po jednom bodu, to když remízový zápas po základní hrací době dovedl do (nakonec vyhraného) penaltového rozstřelu.

Zápas proti Zruči rozhodla 33. minuta, kdy se trefil Šulc. Další tři branky domácích padli až v druhé půli.

Doškové, kde jste? Koloveč vítězí i bez bývalých ligových hvězd

Fotbalová Koloveč a bratrská dvojice Tomáše a Lukáše Doškových jedno jest. Tamní klub hrající přebor Plzeňského kraje se na jejich trefy spoléhá, v duelu 14. kola tomu tak (výjimečně) nebylo.

V zápase proti Horní Břízové se o góly postarali jiní: dvakrát Pavlík, jednou Šlajs a jednou Černohorský.

Druhá Koloveč doma porazila Horní Břízu po bezbrankové první půli 4:1 a stvrdila svou pozici v tabulce.

Výsledky 14. kola: ZČE Plzeň - Zruč 4:0 (1:0), Rozvadov - Holýšov 1:3 (0:2), Přeštice - Domažlice B 2:3 np (2:2), Rapid Plzeň - Horšovský Týn 0:2 (0:1), Bolevec - Černice 4:1 (2:0), Chotíkov - Vejpnice 5:0 (0:0), Koloveč - Horní Bříza 4:1 (0:0), Rokycany B - Horažďovice 1:4 (0:3).

1. SK ZČE Plzeň 14 11 3 0 0 39:8 39
2. Slavoj Koloveč 14 11 1 0 2 58:20 35
3. SK Slavia Vejprnice 14 8 3 0 3 34:20 30
4. TJ Rozvadov 14 7 1 2 4 36:24 25
5. TJ FC Chotíkov 1932 14 6 2 0 6 29:32 22
6. FK Holýšov 14 5 0 5 4 18:16 20
7. Jiskra Domažlice B 14 5 2 1 6 24:25 20
8. SKP Rapid Sport 14 4 1 4 5 16:23 18