• 0
Fotbalisté Rudolfova se na podzim naposledy představili před domácími fanoušky. A rozlučku v rámci 14. kola přeboru Jihočeského kraje nezvládli, když s Hlubokou prohráli 0:3. Podívejte se na video.

Kolaps domácích se přitom udál až v druhé půli. Po té první svítilo na tabuli bezbrankové skóre a momentálně šestý Rudolfov sahal alespoň po bodu.

Ouha, to se nestalo a hosté z Hluboké druhý poločas jednoznačně ovládli.

60. minuta: Hlavičkující Hrdý byl ve vzdušném souboji důraznější než gólman Věneček, ale míč ještě stačil domácí hráč zastavit tělem. Jenže pak jej Hrdý poslal z bezprostřední blízkosti do sítě.

69. minuta: Balón propadl na nekrytého Kolafu a jeho rána ze strany mířila přímo k tyči.

85. minuta: Míč se po centru ze strany dostal ke Stejskalovi, který i díky teči navýšil na konečných 3:0 pro hosty.

„Domácí začali zápas lépe a do patnácté minuty měli více ze hry. Poté jsme postupně hru vyrovnali a začali jsme mít navrch. Ve druhém poločase jsme už byli lepším týmem, vstřelili tři branky a po zásluze vyhráli,“ zhodnotil zápas pro jihoceskyfotbal.cz trenér vítězů Martin Wohlgemuth.

Toto kolo bylo už patnácté hrané a po půlce zápasů se v čele utrhl Osek, jenž má momentálně pětibodový náskok na druhý Jindřichův Hradec.

A loňský suverén z Dražic? Není to teď taková jízda, fotbalisté tamního celku mají dokonale vyrovnanou bilanci pěti výher, pěti remíz a pěti proher.

Výsledky 14. kola (15. hraného): Třeboň - Dačice 1:3 (1:2), Rudolfov - Hluboká 0:3 (0:0), Osek - Želeč 3:0 (3:0), Veselí - Čimelice 2:0 (0:0), Soběslav - Sedlice 1:0 (1:0), Prachatice - FC Písek B 0:0 (0:0), Dražice - J. Hradec 1:1 (0:0), Kaplice - Jankov 2:2 (0:0).

1. TJ Osek 15 10 4 1 36:13 34
2. FK Jindřichův Hradec 1910 15 8 5 2 27:10 29
3. Jiskra Třeboň 15 8 3 4 31:16 27
4. SK Jankov 15 7 3 5 25:17 24
5. FK Tatran Prachatice 15 6 5 4 19:20 23
6. SK Rudolfov 15 6 3 6 31:30 21
7. Lokomotiva Veselí n/Lužnicí 15 5 6 4 15:16 21
8. FK Spartak Kaplice 15 6 3 6 26:34 21