• 0
Ještě jedno kolo zbývá a fotbalová divize A se odebere k „zimnímu spánku“. Utkání mezi Hvězdou Cheb a Doubravkou nabídlo zajímavý moment hned ve 3. minutě. Podívejte se na video.

Domácí Hvězda totiž šla v zápase do vedení velmi brzy. Hostující bek chtěl na hranici pokutového území konstruktivně rozehrát, jenže nakonec jen přihrál soupeři, jenž stál ve středu pole.

Hráči Doubravky si rychle míč vyměnili a po přesném pasu za obranu se k balónu prodral Fidler, který otevřel skóre střetnutí.

Za deset minut sice srovnal Unger, v 77. minutě ovšem o triumfu domácího celku rozhodl Šaliga.

Nadějný náskok před podzimní derniérou. Táborsko B zvládlo šlágr

Čtrnácté dějství divize A nabídlo atraktivní utkání mezi rezervou druholigového Táborska a Tachovem. Uspěli domácí, kteří se prodrali do čela a mají tříbodový náskok právě na svého posledního soupeře.

Vítězný celek ale musel utkání otáčet. Nejprve v úvodu druhé půle proměnil hostující Martin Knakal penaltu, ale pak už úřadoval Zbyněk Musiol.

V 62. minutě hlavičkoval po centru a v poslední minutě základní hrací doby také zužitkoval pokutový kop.

„První poločas byl z naší strany špatný. Nevedlo se nám založení útoků a nedokázali jsme sbírat odražené balony. Ve druhé půli jsme dokázali Kočího dostat na kraj a naši hru to výrazně zvedlo. Byli jsme lepší a po zásluze ovládli druhou půli,“ poznamenal pro klubový web rezervy Táborska její trenér Zbyněk Jaroš.

K nezastavení je nejlepší divizní střelec Jindřich Rosůlek z Českého Krumlova, který má na kontě již 18 zásahů. Na hřišti poslední Sušice se trefil dvakrát a přispěl tak k vítězství místního Slavoje 5:1. Sušice v posledních třech zápasech inkasovala hned osmnáct branek.

Výsledky 14. kola: Cheb - Doubravka 2:1 (1:1), Hořovicko - Zličín 2:0 (1:0), Mariánské Lázně - Aritma Praha 1:2 (1:1), Rokycany - Čížová 0:0, pen. 3:0, Karlovy Vary - Klatovy 0:0, pen. 3:2, Táborsko B - Tachov 2:1 (0:0), Milevsko - Malše Roudné 0:2 (0:1), Sušice - Český Krumlov 1:5 (1:1).

1. Táborsko B 14 10 3 0 1 43:15 36
2. Tachov 14 10 1 1 2 41:17 33
3. Český Krumlov 14 9 1 1 3 30:17 30
4. Malše Roudné 14 8 1 3 2 41:23 29
5. Karlovy Vary 14 6 3 1 4 28:24 25
6. Doubravka 14 6 2 2 4 24:21 24
7. Hořovicko 14 5 3 2 4 28:18 23
8. Klatovy 1898 14 4 2 4 4 11:12 20