• 0
Fotbalisté Spartaku Příbram zkrátka neměli ve 13. kole přeboru Středočeského kraje nárok a na vlastním hřišti podlehli lídrovi tabulky z Ovčár jasně 0:6. Podívejte se na video.

Zle bylo pro momentálně předposlední celek této soutěže hned po první minutě.

Hosté kopali roh, k hlavičce se dostal Viskup, který poslal míč do protipohybu příbramského gólmana.

Do přestávky přidaly Ovčáry ještě jednu trefu a v druhé půli se prosadily čtyřikrát.

Konečné skóre bylo více než jasné - 0:6.

Výsledky 13. kola: Spartak Příbram - Ovčáry 0:6 (0:2), Klecany - Semice 3:0 (3:0), Dobříš - Nymburk 1:2 (1:0), Ostrá - ČLU Beroun 1:3 (0:1), Rejšice - Hostouň 0:4 (0:1), Suchdol - Vraný 6:2 (2:2), SK Rakovník - Tn Rakovník 1:1 (0:0), Sedlčany - Jíloviště 3:0 (1:0).

1. Sokol Ovčáry 13 11 0 2 47:10 33
2. SK Polaban Nymburk 13 9 1 3 34:20 28
3. Tatran Rako Rakovník 13 8 3 2 32:16 27
4. Sokol Družba Suchdol 13 8 2 3 36:17 26
5. Sokol Hostouň 13 8 1 4 36:22 25
6. Tatran Sedlčany 13 7 2 4 32:24 23
7. Sportovní sdružení Ostrá 13 7 2 4 23:21 23
8. SK Rakovník 13 6 4 3 19:12 22