• 0
Nemuseli vyhrát za tři body, stačilo za dva. Fotbalisté Dobrovice ovládli penaltový rozstřel v rámci duelu 13. kola divize C na hřišti Vysokého Mýta a mají jednu jistotu - nikdo jim už nevezme, že právě oni vyhrají podzimní část této soutěže. Podívejte se na video.

Vysoké Mýto hostilo Dobrovici a po pětadvaceti minutách hry šlo z přímého kopu do vedení.

Dlouho to vypadalo, že Dobrovice odjede s prázdnou. Navíc od 80. minuty hrála o deseti, jenže přišla poslední minuta, přímý kop, hlavička Volfa a bylo srovnáno - 1:1!

Na řadu musely přijít penalty.

V nich byli úspěšnější hosté, rozstřel ovládli 4:2, připsali druhý bonusový bod a na kontě mají po třinácti kolech 34 bodů.

Druhé Benátky mají o sedm méně. To znamená jediné: o podzimním mistrovi je již rozhodnuto.

Výsledky 13. kola: Česká Třebová - Jablonec nad Jizerou 0:1 (0:0), Český Brod - Trutnov 0:4 (0:3), Letohrad - Dvůr Králové 2:0 (1:0), Týniště nad Orlicí - Pěnčín-Turnov 1:3 (0:1), Ústí nad Orlicí - Náchod 4:2 (2:0), Vysoké Mýto - Dobrovice 1:1 (1:0), pen. 2:4, Živanice - Benátky nad Jizerou 2:1 (0:0), Pardubice B - Kutná Hora 1:3 (0:0).

1. Dobrovice 13 9 3 1 0 30:7 34
2. Benátky nad Jizerou 13 6 4 1 2 24:11 27
3. Kutná Hora 13 7 2 1 3 25:15 26
4. Živanice 13 8 0 2 3 18:10 26
5. Jablonec nad Jizerou 13 8 1 0 4 27:23 26
6. Trutnov 13 6 1 4 2 22:7 24
7. Letohrad 13 6 2 2 3 18:12 24
8. Ústí nad Orlicí 13 4 3 1 5 18:19 19