• 0
Fotbalisté Štětí i po 13. kole přeboru Ústeckého kraje drží druhé místo v tabulce. Porazili Spořice jasně 4:0. Podívejte se na video.

O svém vítězství rozhodli už během první půle, kdy se prosadili třikrát.

Nejprve ve 12. a následně v 16. minutě přesně pálil Stejskal, deset minut před pauzou pak Slanička.

Konečně tři body! Blšanům pomohly dvě trefy před koncem

Že by se blýskalo na lepší časy? Fotbalisté Blšan - tedy klubu, který kdysi hrál nejvyšší soutěž - se radují z teprve první tříbodové výhry v této sezoně. Čekali na ni jedenáct zápasů. Dočkali se proti Kadani, duel opanovali poměrem 3:1.

Za deset zápasů jen dvě dvoubodové výhry po penaltovém rozstřelu. Jinak porážky, porážky a zase porážky.

I proto Blšany po vítězství v 11. hraném kole ústeckého přeboru zůstávají na úplném dnu tabulky. Předposlední Modrá má tříbodový náskok.

V zápase Blšan proti Kadani se kouč Josef Němec postavil do zálohy a jednou trefou přispěl k triumfu.

Diváci na první gól čekali do 63. minuty. „Pepa Němec založil útočnou akci po křídle a poslal míč Pilařovi před branku. Jeho pokus Turánek jen vyrazil ke Krejčíkovi, ten míč poslal k tyči a otevřel skóre,“ píše klubový web Blšan.

Za necelých deset minut to s domácím vypadalo opět zle, když vyrovnal Cambolo.

Ale pak ten finiš!

86. minuta - branku střílí Němec.

90. minuta - na konečných 3:1 zvyšuje Zdichynec.

Výsledky 13. kola (11. hraného): Štětí - Spořice 4:0 (3:0), Rumburk - Neštěmice 2:1 (1:0), Vilémov - Louny 2:1 (0:0), Modlany - Litvínov 1:3 (0:0), Horní Jiřetín - Bílina 2:1 (1:0), Modrá - Hrobce 2:3 (2:2), Junior Děčín - Proboštov 4:1 (1:0), Blšany - Kadaň 3:1 (0:0).

1. FK Litvínov 11 10 0 0 1 31:9 30
2. SK Štětí 11 8 0 0 3 40:17 24
3. Sokol Horní Jiřetín 11 7 1 0 3 25:16 23
4. FK Louny 11 7 0 0 4 23:18 21
5. FK Bílina 11 6 0 1 4 28:14 19
6. TJ Baník Modlany 11 6 0 1 4 31:28 19
7. SK Stap-Tratec Vilémov 11 5 1 0 5 25:24 17
8. FK Český Lev Neštěmice 11 5 1 0 5 16:21 17