• 0
Před koncem podzimní části se začíná situace ve fotbalovém přeboru Královehradeckého kraje pomalu vyjasňovat. Zatímco Jaroměř ztrácí formu a padla už potřetí v řadě, Olympia Hradec Králové se v čele více a více osamostatňuje. Ve 13. kole ale měla potíže. Podívejte se na video.

Olympia HK sice navýšila náskok již na pět bodů, proti poslednímu Broumovu ale rozhodně nepodala bezchybný a výrazně přesvědčivý výkon.

O výhře lídra rozhodl Hofman dvě minuty před poločasem. „Tři body zůstaly doma, i když výkon optimální nebyl,“ přiznal pro khfotbal.cz sekretář František Bárta.

Druhá Jaroměř dává zapomenout na podařený vstup do sezony - třetí porážka za sebou je toho důkazem. Ani obrana nefunguje bezchybně, klub inkasoval celkem osmkrát v posledních třech duelech.

Na Rychnov nad Kněžnou nestačil na jeho hřišti v poměru 1:3.

„Domácí rozhodli zápas během dvou minut v první půli, kdy vstřelili dva slepené góly,“ připomněl hostující trenér Miloš Exnar dvě trefy ve 32. a 34. minutě a dodal: „Naše snaha se zápasem něco udělat vzala za své poté, co jsme inkasovali potřetí. Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství.“

Výsledky 13. kola (14. hraného): RMSK Cidlina - Č. Kostelec 0:3 (0:1), Slavia HK - Nové Město 3:2 (0:0), Chlumec n. C. - Jičín 2:1 np (1:1), Libčany - L. Bělohrad 1:2 (1:2), Kratonohy - Vysoká 2:0 (2:0), Úpice - Dobruška 0:1 (0:0), Olympia HK - Broumov 1:0 (1:0), Rychnov n. K. - Jaroměř 3:1 (2:0).

1. FC Olympia Hradec Králové 14 10 1 2 1 35:15 34
2. FK Jaroměř 14 9 1 0 4 25:19 29
3. FC Slavia Hradec Králové 14 8 1 0 5 27:17 26
4. Červený Kostelec 14 7 1 2 4 41:20 25
5. Spartak Rychnov nad Kněžnou 14 8 0 1 5 27:21 25
6. SK Jičín 14 5 3 3 3 24:20 24
7. RMSK Cidlina 14 6 2 2 4 24:21 24
8. TJ Lázně Bělohrad 14 6 2 1 5 28:26 23