• 0
Fotbalisté Libuše zažívají v Pražská teplárenská přeboru nepovedenou sezonu. Po dvanácti zápasech jsou na třináctém místě, a navíc se jim stále nedaří bodovat venku. Potvrdilo to i utkání v Cholupicích, kde prohráli 0:2. Podívejte se na video.

Bezbrankový stav duelu vydržel až do 76. minuty. To už hráli hosté o deseti, a co víc - v 83. minutě byl vyloučen jejich další hráč.

Když hrála Libuš v deseti, inkasovala. A když hrála o devíti, tak inkasovala také.

Cholupice vs. Libuš nakonec 2:0, nejprve se prosadil útočník Honka a těsně před koncem další forvard R. Janoušek.

„Šance si vytváříme, bohužel je neproměňujeme. Před sezonou nám odešlo pět hráčů, navíc se nám vytvořila příšerná marodka, jakou jsem ještě nezažil. Už nechybějí jen hráči, ale i kusy,“ řekl pro fotbalpraha.cz Zdeněk Hruška, trenér Libuše, a smutně dodal: „Horší než porážka je, že jsme ztratili další dva vykartované hráče. Nevím, s kým nastoupíme příští týden, materiál ubývá.“

To nováček z Cholupic má mnohem příjemnější starosti. V minulé sezoně opanovaly I. A třídu, a daří se jim i v přeboru. Drží se na šestém místě a mají vyrovnané skóre.

„Před začátkem jsme si říkali, že by bylo dobré mít v půlce sezony dvacet bodů. Ty teď máme, ale rádi bychom ještě nějaké udělali,“ těší výsledky kouče Cholupic Rudolfa Kahleho.

Cholupice - Libuš 2:0 (0:0)
Branky: 76. Honka, 89. R. Janoušek.

Ostatní výsledky 11. kola (12. hraného): Union Vršovice - FC Háje 1:0 (0:0), Střešovice 1911 - Uhelné sklady 1:2 (0:2), Královice - Kolovraty 3:4 (2:2), Př. Kopanina - ČAFC Praha 0:0 (0:0), Radotín - Admira Praha B 3:3 (2:2), Motorlet Praha B - Tempo 3:2 (1:2), Meteor B - Třeboradice 1:1.

1. Vršovice 12 10 2 0 24:8 32
2. Př.Kopanina 12 10 1 1 41:11 31
3. Uhelné sklady 12 8 0 4 36:25 24
4. Královice 12 6 2 4 32:25 20
5. Třeboradice 12 6 2 4 24:22 20
6. Cholupice 12 6 2 4 26:26 20
7. ČAFC 12 5 4 3 36:22 19
8. Háje 12 5 2 5 26:24 17