• 0
Fotbalový přebor Karlovarského kraje nabídl v rámci 9. kola zajímavý zápas - souboj prvního Ostrova s druhou Březovou. Ačkoliv lídr prohrál po penaltovém rozstřelu, o první místo nepřišel. Podívejte se na video.

Hosté z Březové vstoupili do zápasu lépe a po první půli vedli 2:1, Ostrov ale stihl do konce druhého poločasu srovnat.

Když rozhodčí odpískal za stavu 2:2 konec základní hrací doby, pro domácí to znamenalo jediné - poprvé v této sezoně ztratí body, dosud totiž nasbírali devět vítězství v řadě.

Následný penaltový rozstřel trval dlouho, až ho ovládli hosté v těsném poměru 6:5. Druhá Březová nyní ztrácí na čelo pět bodů.

Výsledky 9. kola (10. hraného): FC Cheb - Horní Slavkov 5:3 (4:1), Citice - Král. Poříčí 3:2 (3:2), Fr. Lázně - Toužim 3:2 np (2:2), N. Sedlo - Nejdek 2:0 (1:0), Ostrov - Březová 2:3 np (1:2), Stará Role - Loko K. Vary 0:4 (0:1), Kynšperk - Lomnice 3:1 (1:1).

1. FK Ostrov 10 9 0 1 0 46:12 28
2. FK Olympie Březová 10 6 2 1 1 32:11 23
3. Baník Královské Poříčí 10 7 0 0 3 18:12 21
4. Sokol Citic 10 6 0 0 4 25:27 18
5. Lokomotiva Karlovy Vary 10 4 2 0 4 21:20 16
6. Baník Union Nové Sedlo 10 5 0 1 4 17:17 16
7. TJ Slavoj Kynšperk 10 4 1 1 4 19:14 15
8. FC Cheb 10 5 0 0 5 33:35 15