• 0
Fotbalisté Modlan vstoupili do utkání 11. kola přeboru Ústeckého kraje skvěle. Proti Hornímu Jiřetínu nasázeli tři góly během pouhých osm minut a nakonec slavili i zisk tří bodů. Podívejte se na video.

V úseku mezi 10. a 18. minutou dvakrát přesně pálil T. Vavrinec, jednou J. Vavrinec. A Horní Jiřetín se zdál být na kolenou...

Prosadil se až ve druhé půli - krátce po přestávce a pak v 68. minutě. Skóre se sice změnilo (3:2), ale rozdělení bodů už bylo jasné.

Blšany nestačily na lídra, nepomohl ani Siegl starší

Blšanům se nedaří a nedaří, domácí prohra s Litvínovem 1:3 byla už sedmou porážkou v sezoně. Naopak Litvínov zvítězili poosmé, zatím jen jednou padl.

„Litvínov byl nejlepším celkem, který proti nám letos nastoupil. Je to konsolidované mužstvo s dobrou hrou dopředu a zajištěnou obranou. Okamžité přistupování k protihráči a jejich přihrávky nakrátko nám dělaly velké problémy. Prohra s takovým soupeřem není ostuda,“ zhodnotil zápas pro klubový web domácí trenér Josef Němec.

Ten během první půle mohl využít služeb známého kanonýra Horsta Siegla staršího, který momentálně působí v roli asistenta Jozefa Chovance ve Slovanu Bratislava.

Ani on výsledkovou mizérii Blšan neobrátil k lepšímu, musel střídat kvůli problémům s třísly.

A čestný blšanský úspěch? O ten se postaral už za rozhodnutého stavu 0:3 Prückner, jenž skóroval hlavou po centru.

Výsledky 11. kola (9. hraného): Rumburk - Kadaň 2:0 (1:0), Štětí - Bílina 2:0 (0:0), Vilémov - Proboštov 0:1 (0:0), Modlany - Horní Jiřetín 3:2 (3:0), Louny - Hrobce 4:2 (1:1), Modrá - Neštěmice 1:2 (0:1), Junior Děčín - Spořice 6:3 (2:0), Blšany - Litvínov 1:3.

1. FK Litvínov 9 8 0 0 1 25:6 24
2. SK Štětí 9 7 0 0 2 34:14 21
3. TJ Baník Modlany 9 6 0 1 2 29:23 19
4. FK Louny 9 6 0 0 3 19:14 18
5. Sokol Horní Jiřetín 9 5 1 0 3 20:13 17
6. FK Bílina 9 5 0 1 3 25:11 16
7. SK Stap-Tratec Vilémov 9 4 1 0 4 22:20 14
8. FK Český Lev Neštěmice 9 4 1 0 4 12:18 14