• 0
Pozor, změna! Fotbalový přebor Pardubického kraje mění po 11. kole lídra. Protože Holice těsně zvítězily a naopak dosud vedoucí Moravany prohrály, tabulka se mění. Gólové momenty jednotlivých zápasů najdete na přiloženém videu.

Holice sedmou výhru sezony prožily proti rezervě Chrudimi - utkání vyhrály nejtěsnějším rozdílem 1:0, ale opět se mohly spolehnout na svou defenzivní činnost. Vždyť za deset duelů inkasovaly pouze sedmkrát.

To dosud vedoucí Moravany nezvládly zápas na hřišti Třemošnice. Domácí se dostali do vedení, ale za pár minut byl po gólu Poláčka opět stav nerozhodný.

Ještě do přestávky Třemošnice získala vedení zpět a v druhé půli ho o ještě jednu branku navýšila.

Kouč hostů Miroslav Kaluže měl po skončení střetnutí pro svá svěřence jen slova kritiky. „Nedokázali jsme reagovat na rychlou, respektive jednoduchou přechodovou fázi domácích mladíků. Prostě nás přeběhali. My jsme naopak předvedli naivní, bezkontaktní a chodivý styl hry,“ smutnil pro pardubicky.denik.cz.

Výsledky 11. kola (10. hraného): Holice - MFK Chrudim B 1:0 (0:0), Choceň - Žamberk 0:2 (0:0), Třemošnice - Moravany 3:1 (2:1), Hlinsko - Letohrad B 0:1 (0:1), Lanškroun - Polička 2:3 np (2:2), Svitavy - Dolní Újezd 5:1 (1:1), Pardubičky - Litomyšl 0:1 (0:0), M. Třebová - Horní Jelení 2:1 (2:0).

1. SK Holice 10 7 1 0 2 24:7 23
2. Sokol Moravany 10 6 0 2 2 25:11 20
3. 1.FC Žamberk 10 4 4 0 2 15:10 20
4. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 10 6 0 1 3 22:18 19
5. TJ Svitavy 10 5 1 1 3 26:17 18
6. Slovan Moravská Třebová 11 4 2 2 3 21:17 18
7. MFK Chrudim B 10 5 1 0 4 25:8 17
8. FK Agria Choceň 10 5 1 0 4 11:14 17