• 1
Fotbalisté Bosonoh, v jejichž dresu hraje i exligový Patrik Holomek, se dál topí na dně tabulky přeboru Jihomoravského kraje. Nezlepšilo se to ani po 11. kole, kdy hostili Rousínov. Podívejte se na video.

Bosonohy udeřily ve 24. minutě a krátce před přestávkou, oba góly měl na svědomí Moučka.

Zvláště jeho druhá branka byla výstavní, když z trestného kopu poslal míč přesně pod břevno.

Jenže druhá půle už radost domácím nepřinesla - naopak, přišli o vedení a z nadějně rozehraného utkání nakonec získali jen jeden bod za remízu.

Nejprve se prosadil Pupp a pak přišla nešťastná 92. minuta... Ve skrumáži před domácí brankou se nejlépe zorientoval Hartl - 2:2!

Jihomoravský přebor vedou Bohunice, které zvítězily už po jedenácté v sezoně - na Dubňany si vyšláply v poměru 2:0.

Výsledky 11. kola (13. hraného): Sparta Brno - IE Znojmo 3:0 (1:0), Ivančice - Vojkovice 2:1 (2:0), Bzenec - M. Krumlov 1:0 (0:0), Novosedly - Kuřim 3:1 (1:0), Bosonohy - Rousínov 2:2 (2:0), Ráječko - Bystrc 1:1 (0:1), Jevišovice - Moravská Slavia 2:3 (2:2), Dubňany - Bohunice 0:2 (0:0).

1. TJ Tatran Bohunice 12 11 1 0 36:4 34
2. FC Sparta Brno 13 10 1 2 41:11 31
3. SK Moravská Slavia 12 9 2 1 36:12 29
4. Slovan Bzenec 11 7 2 2 30:16 23
5. FC Ivančice 13 7 1 5 26:20 22
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 13 6 4 3 25:20 22
7. SK Olympia Ráječko 12 6 3 3 28:18 21
8. Sokol Novosedly 12 5 2 5 17:27 17