• 0
Fotbalisté Meteoru B a Střešovic nabídli divákům v rámci 9. kola Pražská teplárenská přeboru zajímavý zápas - padlo v něm sedm gólů, skóre se přelévalo, až nakonec zvítězili hosté. Podívejte se na video.

Rezervě třetiligového Meteoru se v nové sezoně nedaří, v tabulce je čtvrtá od konce.

Přitom domácí utkání se Střešovicemi se pro ni nevyvíjelo úplně špatně. V zápase sice nejdřív prohrávala, pak ale dvakrát vedla.

Pracně nabytý náskok ale ztratila - v čase, když už bylo pozdě na reakci.

Hosté v 74. minutě vyrovnali na 3:3 a definitivně překlopili skóre na svou stranu v poslední minutě - hrdinou se stal střídající útočník Šulc. Nováček pražského přeboru tak vybojoval čtvrté vítězství v sezoně a drží se v klidném středu tabulky.

Ačkoliv padlo hodně gólů, trenéři obou celků nebyli s výkonem svých svěřenců spokojení.

„Nemůžu říct, že bychom podali dobrý výkon. V závěru jsme byli trochu šťastnější,“ řekl pro fotbalpraha.cz kouč hostů Radek Trhlík a dodal: „Body vezeme, ale žádná krása to nebyla.“

Trenér Meteoru B Marek Kopač naopak litoval individuálních chyb. „Ty nás srazily. Zápas co zápas se to u nás opakuje. Nebyli jsme horším týmem,“ smutnil.

„V obraně hrají kluci, kteří jsou věkem ještě dorostenci, nemají zkušenosti. Hodně se nadřeme na góly, které sami po hrubých chybách dostáváme.“

Meteor B - Střešovice 3:4 (1:1)
42. Olah, 60. Hrdina, 67. Hejda - 20. Zimčík, 61. Kašpar, 74. Mikš, 90. Šulc.

Ostatní výsledky 9. kola (10. hraného): Libuš - Kolovraty 3:0, Union Vršovice - Admira Praha B 4:1, Př. Kopanina - Tempo 7:2, Královice - Háje 3:5, Cholupice - ČAFC Praha 3:3, Radotín - Třeboradice 2:4, Motorlet Praha B - Uhelné sklady 3:2.

1. Př.Kopanina 10 9 0 1 37:11 27
2. Vršovice 10 8 2 0 21:7 26
3. ČAFC 10 5 3 2 35:20 18
4. Uhelné sklady 10 6 0 4 31:22 18
5. Královice 10 5 2 3 26:20 17
6. Cholupice 10 5 2 3 24:23 17
7. SK Střešovice 10 4 4 2 23:20 16
8. Třeboradice 10 5 1 4 21:20 16