• 0
Rychle zapomenout! To si přejí po duelu 10. kola přeboru Jihočeského kraje fotbalisté Sedlice, kteří prohráli na půdě Jankova 0:5. Jaké gólové momenty přinesly i další zápasy, najdete na přiloženém videu.

Hostující Sedlice se dostala do nevýhody ve 20. minutě. To byl vyloučený za stavu 0:0 Kuneš.

Pro domácí Jankov byla hra proti deseti výhodou a tu přetavila brzy v trefu.

Ve 22. minutě přesně dorážel Boček a poslal Jankov do vedení. Do půle vedli domácí o dvě branky, ve 49. minutě dovršil Smékal hattrick, na který mu stačilo devět minut, a bylo hotovo.

Jenže ne úplně - v 72. minutě završil gólový účet Voráček a za chvíli hosté opět inkasovali červenou kartu.

Třináctá Sedlice si prožila zápas smůly.

Výsledky 10. kola: Třeboň - Hluboká 4:0 (2:0), J. Hradec - Dačice 5:0 (2:0), Veselí - Osek 1:1 (1:0), Soběslav - Rudolfov 5:1 (1:1), Prachatice - Želeč 2:0 (1:0), Dražice - Čimelice 2:0 (1:0), Jankov - Sedlice 5:0 (2:0), Kaplice - FC Písek B 1:0 (1:0).

1. Jiskra Třeboň 10 7 2 1 24:5 23
2. TJ Osek 10 6 3 1 24:9 21
3. FK Jindřichův Hradec 1910 10 5 3 2 20:7 18
4. FK Tatran Prachatice 10 5 2 3 14:15 17
5. FK Spartak Kaplice 10 5 2 3 17:21 17
6. SK Jankov 10 5 1 4 17:10 16
7. TJ Dražice 10 4 3 3 12:10 15
8. FK Rašelina Soběslav 10 4 2 4 18:14 14