• 0
Ve fotbalovém přeboru Plzeňského kraje je i po 10. kole vše při starém. Lídrem zůstává exdivizní ZČE Plzeň, vedoucí celek si vyšlápl na Chotíkov v poměru 3:1. Gólové momenty jednotlivých zápasů najdete na přiloženém videu.

Hosté z Chotíkova přitom lídra soutěže zaskočili, když se ve 25. minutě zásluhou Maška dostali do vedení.

Ještě do půle ale domácí srovnali, dvěma slepenými trefami v druhém poločase pak dokonali obrat. Ze tří gólů hned dva padly po přesné hlavičce.

Uspěly i druhé Vejprnice, které na stejné pozici skončily i v minulém ročníku. Tentokrát prodloužily nepříjemnou sérii Přeštic, kde zvítězily 2:0. Domácí celek se topí na předposledním místě.

A co loňský suverén z Kolovče? Ten postupně stoupá tabulkou, nyní je třetí. Horaždovice zostudil pěti góly, jednou se prosadil exligový forvard Tomáš Došek.

Výsledky 10. kola: ZČE Plzeň - Chotíkov 3:1 (1:1), Horní Bříza - Zruč 2:5 (1:1), Rozvadov - Horšovský Týn 3:1 (2:0), Přeštice - Vejpnice 0:2 (0:0), Rapid Plzeň - Bolevec 2:3 np (0:1), Koloveč - Horažďovice 5:0 (3:0), Holýšov - Domažlice B 0:3 (0:2), Rokycany B - Černice 3:2 (1:0).

1. SK ZČE Plzeň 10 8 2 0 0 29:6 28
2. SK Slavia Vejprnice 10 7 2 0 1 27:9 25
3. Slavoj Koloveč 10 7 1 0 2 44:15 23
4. TJ Rozvadov 10 5 1 1 3 26:19 18
5. SKP Rapid Sport 10 4 1 3 2 14:14 17
6. FK Holýšov 10 3 0 5 2 11:8 14
7. Jiskra Domažlice B 10 4 0 1 5 19:17 13
8. SSK Bolevec 10 3 2 0 5 12:15 13