• 5
Gólman fotbalistů Rumburku Hadar si v utkání 10. kola přeboru Ústeckého kraje vybral slabší chvilky. V úvodní čtvrthodině třikrát inkasoval a Spořice si tento náskok už pohlídaly, nakonec na domácí půdě zvítězily 3:1. Podívejte se na video.

Hned ve druhé minutě už hosté prohrávali. Nejprve Hadar neudržel střelu z pravé strany a míč jen vyrazil nebezpečně před sebe, kde už byl připravený Škultéty - 1:0.

O sedm minut později se domácí dostali dopředu díky dlouhému pasu, Hadar se rozhodl vyběhnout ven z vápna, balón ale trestuhodně podběhl a Janošík neměl problém míč poslat do prázdné branky - 2:0.

A do třetice všeho zlého...

Přišla 14. minuta, hráč Spořic vyslal krásnou přihrávku za obranu, na kterou si naběhl Zralík. Hadar opět vyběhl z pokutového území, Zralík mu předvedl efektní kličku, bez problémů ho obešel a pak už skóroval - 3:0.

Chlada sice v 68. minutě snížil, to ovšem bylo ze strany hostů všechno.

Výsledky 10. kola (8. hraného): Hrobce - Modlany 1:6 (0:2), Kadaň - Vilémov 0:3 (0:2), Bílina - Blšany 2:3 np (2:2), Horní Jiřetín - Štětí 1:2 (0:0), Litvínov - Junior Děčín 3:0 (3:0), Spořice - Rumburk 3:1 (3:0), Proboštov - Modrá 1:4 (1:1), Neštěmice - Louny 0:1 (0:0).

1. FK Litvínov 8 7 0 0 1 22:5 21
2. SK Štětí 8 6 0 0 2 32:14 18
3. Sokol Horní Jiřetín 8 5 1 0 2 18:10 17
4. FK Bílina 8 5 0 1 2 25:9 16
5. TJ Baník Modlany 8 5 0 1 2 26:21 16
6. FK Louny 8 5 0 0 3 15:12 15
7. SK Stap-Tratec Vilémov 8 4 1 0 3 22:19 14
8. 1.FC Spořice 8 4 0 0 4 21:16 12