• 1
Až v devátém kole nové sezony poprvé prohrál nováček fotbalového přeboru Zlínského kraje ze Vsetína. Na domácím hřišti nestačil na Provodov 0:2, i tak ale zůstává v čele tabulky. Podívejte se na video.

Vsetínští udrželi bezbrankový stav do 48. minuty. To zbytečně otálel s odkopem ve vlastním pokutovém území jeden z domácích, čehož využil Ulman a přesnou střelou, která se otřela o tyč, otevřel skóre zápasu.

Další rána pro Vsetín přišla v 80. minutě. Gargulák unikl po levé straně a bez problémů zařídil druhou radost Provodova.

Momentálně šestý Provodov tak přivezl cenné tři body a nalomil suverenitu nováčka. Vsetín má nyní na druhý Holešov dvoubodový náskok.

Výsledky 9. kola: Kelč - Baťov 2:4, Luhačovice - Rožnov p. R. 3:2, Vsetín - Provodov 0:2, Bystřice p. H. - Vizovice 6:0, Chropyně - Vigantice 2:1, Boršice - Holešov 4:3 na pen., Fryšták - Morkovice 2:0.

1. FC Vsetín 9 8 0 0 1 31:9 24
2. SFK ELKO Holešov 9 7 0 1 1 26:12 22
3. SK Boršice 9 5 1 0 3 18:14 17
4. FC Fryšták 9 4 1 2 2 19:15 16
5. FC Rožnov pod Radhoštěm 9 4 1 1 3 15:10 15
6. FC RAK Provodov 9 3 2 1 3 22:17 14
7. FC Morkovice 9 3 2 0 4 21:16 13
8. SK Baťov 1930 9 4 0 1 4 16:20 13