• 0
Devět zápasů, patnáct tref! Takovou bilancí v přeboru Jihomoravského kraje se může pochlubit fotbalista Bzence Petr Kasala, jenž zatím přesně pálil v každém duelu právě probíhající sezony. Ale jeho poslední utkání bylo více než vydařené. Bzenec doma porazil Rousínov jasně 4:1 a Kasala zařídil všechny góly svého týmu. Podívejte se na video.

Momentálně šestý Bzenec zatím nastřílel 26 gólů, více než polovinu má tak na svědomí Kasala.

A aby byla jeho forma dokonalá, v zápase s Rousínovem se prosadil pouze on a Bzenec vyhrál 4:1.

Své branky rovnoměrně rozdělil do obou poločasů, přičemž v té první dvakrát proměnil penaltu.

Ze hry se pak prosadil v 63. a 70. minutě. Nejprve vyslal přesnou střelu z asi patnácti metrů a následně přeloboval gólmana Rousínova z šestnáctky.

„One man show“ byla dokonána! Bzenec teď ztrácí na vedoucí Bohunice devět bodů, ale ty mají o zápas víc. Některé týmy už dokonce hrály jedenáctkrát.

Bohunicím se duel tohoto kola obzvláště vyvedl. Z hřiště Novosedel si přivezly vysokou výhru 7:0.

Výsledky 9. kola (10. hraného): Sparta Brno - Vojkovice 8:1, Ivančice - M. Krumlov 2:1, Bzenec - Rousínov 4:1, Novosedly - Bohunice 0:7, Bosonohy - Dubňany 5:1, Bystrc - IE Znojmo 4:1, Ráječko - Mor. Slavia 1:4, Jevišovice - Kuřim 2:0.

1. TJ Tatran Bohunice 10 9 1 0 31:4 28
2. FC Sparta Brno 11 9 0 2 37:10 27
3. SK Moravská Slavia 10 7 2 1 27:10 23
4. SK Olympia Ráječko 10 6 2 2 25:14 20
5. FC Dosta Bystrc-Kníničky 11 6 2 3 23:18 20
6. Slovan Bzenec 9 6 1 2 26:13 19
7. FC Ivančice 11 6 1 4 24:13 19
8. Sokol Novosedly 10 4 2 4 14:25 14