• 0
Pozor, změna! Do čela fotbalového přeboru Libereckého kraje usedla po 9. kole Chrastava, jež i díky hattricku Kouby porazila jasně Hrádek 4:0. Podívejte se na video.

Nebylo to nejvyšší vítězství tohoto kola, ale na první místo to stačilo.

Gólostroj sice předvedly Semily proti Skalici (7:0), jenže jsou zatím „jen“ na třetím místě. A ztrácí bod právě na Chrastavu, nového lídra libereckého přeboru.

Chrastava hostila Hrádek a první ránu mu zasadila po 24 minutách hry. Ke střele zleva se dostal Kouba a do protipohybu gólmana otevřel skóre utkání.

Těsně před přestávkou přidal druhou branku, když předvedl nádhernou ránu z 25 metrů z trestného kopu.

Ale to nebylo z jeho strany všechno... Krátce po startu druhé půle dokončil své galapředstavení a čistý hattrick v jeho podání byl na světě.

Poslední trefu přidal v 84. minutě Rozmajzl. Nejlépe se zorientoval ve skrumáži před brankou Hrádku a míč dotlačil do sítě.

Výsledky 9. kola (8. hraného): Mšeno - Višňová 1:3, Sedmihorky - Doksy 1:2, Košťálov - Vel. Hamry 2:1, Semily - Skalice 7:0, Chrastava - Hrádek 4:0, Žel. Brod - Bozkov 4:0, Pěnčín-Turnov B - Č. Lípa 2:1.

1. TJ Spartak Chrastava 8 5 2 1 23:14 17
2. Arsenal Česká Lípa 8 5 1 2 19:11 16
3. SK Semily 8 5 1 2 22:15 16
4. Jiskra Višňová 8 4 3 1 21:11 15
5. TJ Doksy 8 4 1 3 12:14 13
6. FK ŽBS Železný Brod 8 4 0 4 21:17 12
7. Sokol Bozkov 8 3 3 2 16:15 12
8. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 8 3 2 3 11:9 11