• 0
Mezi soupeři byl před zápasem rozdíl jedenácti bodů, utkání 7. kola Pražská teplárenská přeboru mezi Královicemi a rezervou Admiry ale dopadlo úplně jinak, než se očekávalo. Fotbalista Tomáš Kocinger krásně zužitkoval dva přímé kopy a významně přispěl k výhře Admiry B 4:1. Podívejte se na video.

Kocinger poslal hostující Admiru B do vedení ve 39. minutě. Ujal se přímého kopu, jeho spoluhráč mu přeběhl míč a Kocinger pálil...

Balón letěl přes zeď, až zapadl pod břevno.

Favorizované Královice sice v úvodu druhé půle zásluhou Horáčka srovnaly, pak ale hosté opět zvrátili zápas na svou stranu a třemi dalšími góly rozhodli o svém vítězství.

Kocingerova další hvězdná chvíle přišla v 78. minutě. Hosté měli na levé straně další výhodu přímého kopu a záložník Admiry B to provedl tím nejlepším způsobem.

Křížnou ranou poslal balón do vzdálenějšího růžku Homolkovy brány a pečetil výhru.

„Hráče jsem nabádal na to, že bude mokrý terén a že soupeř je sice fotbalový, ale co se týče nějaké fyzické vyspělosti, tak tam jsou nějaké větší problémy a přesně to se projevilo. V době, kdy dal soupeř na 1:1, jsem se trošku obával, jestli se hráči nezatáhnou a nebudou hodně pasivní. Nabádám je k tomu, že
i když vedeme, abychom dál hráli aktivně. To se taky prokázalo v dnešním utkání a dali jsme postupně druhý, třetí a čtvrtý gól. Byly z brejkových akcí a už na tréninku to k tomu vedeme, abychom hru zjednodušili,“ radoval se pro fotbalpraha.cz z bodového zisku kouč hostů René Ollé.

Tabulku pražského přeboru vede Přední Kopanina, která přetlačila nyní páté Uhelné sklady 3:2. Dvakrát se za domácí trefil exligový forvard Tomáš Pešír.

Výsledky 7. kola (8. hraného): Háje - Kolovraty 1:3, Libuš - ČAFC 0:0, Královice - Admira B 1:4, Cholupice - Tempo 2:0, Union Vršovice - Třeboradice 3:1, Př. Kopanina - Uhel. sklady 3:2, Radotín - Střešovice 0:2, Motorlet B - Meteor B 2:2.

1. Př.Kopanina 8 7 0 1 29:9 21
2. Vršovice 8 6 2 0 15:5 20
3. ČAFC 8 5 2 1 31:14 17
4. Cholupice 8 5 1 2 21:14 16
5. Uhelné sklady 8 5 0 3 24:15 15
6. Královice 8 4 2 2 20:14 14
7. Třeboradice 8 4 1 3 17:17 13
8. SK Střešovice 8 2 4 2 14:15 10