• 0
Tři české a dvě moravské divize hraje celkem osmdesát fotbalových týmů. Žádný na tom není tak špatně jako Žatec po 9. kole v divizi B. Na kontě má nula bodů, devět porážek a strašidelné skóre 3:40. Naposledy padl v Úvalech 0:3. Podívejte se na video.

Hosté ze Žatce drželi naději na bodový zisk do 35. minuty.

To gólman Aschnebrenner vyrazil střelu jen před sebe a Mančák byl připraven na dorážku, která zároveň byla vítězným gólem Úval.

O dvě minuty později Žatec smutnil znovu, když domácí zužitkovali trestný kop. Poslední rána do pochroumaného sebevědomí hostů přišla v nastaveném čase druhé půle.

„Celá trojice rozhodčích byla na naše barvy velice přísná, ale celou vinu za porážku nelze svádět na nepřesné výroky,“ konstatuje žatecký klubový web.

Žatec i nadále ztrácí sedm bodů na předposlední Nový Bor. Ten rovněž prohrál (s pražským Motorletem 0:2), stejně jako čtrnácté Nové Strašecí a třináctá Libiš.

Výsledky 9. kola: Lovosice - Krupka 5:1 (1:0), LoKo Chomutov - Horní Měcholupy 2:1 (1:0), Litoměřice - Kladno 3:0 (1:0), Motorlet Praha - Nový Bor 2:0 (0:0), Souš - Libiš 4:1 (2:1), Brozany - Litol 3:1 (0:0), Neratovice-Byškovice - Nové Strašecí 3:0 (1:0), Úvaly - Žatec 3:0 (2:0).

1. Litoměřice 9 7 1 0 1 23:6 23
2. Brozany 9 7 1 0 1 25:11 23
3. Neratovice-Byškovice 9 6 1 0 2 21:8 20
4. Souš 9 5 1 1 2 17:10 18
5. Horní Měcholupy 9 5 1 1 2 9:5 18
6. Lovosice 9 5 1 0 3 22:9 17
7. Motorlet Praha 9 5 1 0 3 16:10 17
8. LoKo Chomutov 9 3 1 1 4 18:13 12