• 0
Demolice, rozebrání obrany, překvapivý gólostroj. Fotbalisté Tachova nezaváhali ani v 9. kole divize A a pohodlně si poradili s pražskou Aritmou v poměru 5:0. Pomohl jim start do druhého poločasu. Podívejte se na video.

Poločasový výsledek ani zdánlivě nevybízel k domněnkám, že by se snad měl na tachovském hřišti zrodit debakl Aritmy. Světelná tabule totiž ukazovala šedivou remízu 0:0, ač domácí měli šance.

Ale druhá půle ukázala, proč Tachovští dosud nasbírali už osm výher a jen jednu porážku.

53. minuta - Dvořák, gól. 54. minuta - Tušl, gól! A 56. minuta - Kovařík, gól!

Tři minuty, tři góly. Rázem domácí vedli 3:0, totálně rozebrali obranu protivníka, vytvořili si bezpečný náskok a dalšími dvěma trefami soupeře dorazili.

Na Tachov se stále tlačí rezerva druholigového Táborska, jež ztrácí jediný bod. V Karlových Varech uhrála tři body za výhru 3:0, vítězný gól dala během prvního poločasu.

První triumf v sezoně si v divizi A připsala Sušice, jež zdolala Linhartovou brankou 1:0 Cheb. Nyní má šest bodů a patří jí předposlední příčka.

Výsledky 9. kola: Karlovy Vary - Táborsko B 0:3 (0:1), Roudné - Zličín 4:4 (0:2), pen. 4:3, Tachov - Aritma Praha 5:0 (0:0), Český Krumlov - Rokycany 4:0 (3:0), Doubravka - Čížová 1:1 (1:0), pen. 1:3, Klatovy - Mariánské Lázně 1:0 (1:0), Milevsko - Hořovicko 1:2 (0:1), Sušice - Cheb 1:0 (0:0).

1. Tachov 9 8 0 0 1 30:10 24
2. Táborsko B 9 7 1 0 1 31:10 23
3. Český Krumlov 9 6 1 0 2 16:9 20
4. Karlovy Vary 9 5 1 1 2 20:14 18
5. Malše Roudné 9 4 1 3 1 30:18 17
6. Doubravka 9 4 1 2 2 15:15 16
7. Zličín 9 3 1 2 3 18:17 13
8. Hořovicko 9 3 2 0 4 11:12 13