• 0
Už jen jediný tým Pražská teplárenská přeboru drží neporazitelnost v nové fotbalové sezoně. Je jím Union Vršovice, který ve šlágru 6. kola zdolal Uhelné sklady na jejich hřišti těsně 1:0 a v tabulce mu patří druhé místo, soupeř je čtvrtý. Podívejte se na video.

Skóre 12:4, sedmnáct bodů, pět vítězství a dvě remízy. Po sedmém hraném kole je zřejmé, co stojí za úspěchem vršovického celku. Je to především pevná a neprostupná obrana.

Ale také efektivita v zakončení - na vítězství s Uhelnými sklady stačila jedna zužitkovaná šance. Výhru zařídil už v 11. minutě útočník Kejha, jenž se ocitl sám uprostřed pokutového území.

„Odehráli jsme to velice dobře, co se týče defenzivy. Domácí byli lepší na balonu, ale nepustili jsme je do žádné šance,“ pochvaloval si pro fotbalpraha.cz Roman Dubovči, kouč Vršovic.

„Druhý poločas hráli domácí na jednu bránu, my jsme se jen bránili. Pro domácí je to krutý výsledek, protože byli lepším týmem,“ dodal Dubovči.

„Proti Vršovicím se hraje těžko, mají to na obraně postavené. Jestli je to takhle baví...,“ rýpl si trenér Uhelných skladů Robert Hlavica.

Uhelné sklady - Vršovice 0:1 (0:1)
Branka:
11. Kejha.

Ostatní výsledky 6. kola (7. hraného): Střešovice - Př. Kopanina 1:4, ČAFC Praha - Háje 6:3, Tempo - Královice 0:4, Meteor B - Radotín 1:0, Kolovraty - Motorlet Praha B 0:2, Uhelné sklady - Union Vršovice 0:1, Třeboradice - Cholupice 2:3, Admira Praha B - Libuš 4:2.

1. Př.Kopanina 7 6 0 1 26:7 18
2. Vršovice 7 5 2 0 12:4 17
3. ČAFC 7 5 1 1 31:14 16
4. Uhelné sklady 7 5 0 2 22:12 15
5. Cholupice 7 4 1 2 19:14 13
6. Třeboradice 6 4 1 1 16:11 13
7. Královice 6 3 2 1 16:10 11
8. Háje 7 2 2 3 13:16 8