• 0
Fotbalisté Morkovic neměli v duelu 7. kola přeboru Zlínského kraje na hřišti Kelče útočníka Tomáše Topiče. A to byl pro ně rozdílový faktor, proč prohráli 3:4. Podívejte se na video.

První půle zápasu byla pro Morkovice půlí hrůzy.

Dostaly v ní hned čtyři góly. Nejprve ve 21. minutě pálil Minář a pak už se rozjel střelecký koncert Tomáše Topiče.

31. minuta - gól. 35. gól - gól! A 39. minuta - ještě jeden gól!

Čistý hattrick za osm minut, to je vizitka Topiče. Byl rozdílovým hráčem utkání?

Morkovice se v druhém poločase totiž nevzdávaly a chybělo málo, aby vybojovaly remízu. V nastaveném čase si domácí dali vlastní branku a rázem byl stav střetnutí 4:3. Více se už ale nestihlo a Kelč slaví třetí výhru v sezoně.

Výsledky 7. kola: Holešov - Baťov 4:1, Kelč - Morkovice 4:3, Luhačovice - Vizovice 3:0, Vsetín - Vigantice 5:1, Bystřice p. H. - Chropyně 1:2 na pen., Boršice - Rožnov p. R. 3:0, Fryšták - Provodov 3:2.

1. FC Vsetín 7 7 0 0 0 26:7 21
2. SFK ELKO Holešov 7 6 0 0 1 20:9 18
3. SK Boršice 7 5 0 0 2 14:8 15
4. FC Rožnov pod Radhoštěm 7 4 0 1 2 13:7 13
5. FC Fryšták 7 3 1 1 2 17:15 12
6. FC Morkovice 7 2 2 0 3 18:13 10
7. FK Chropyně 7 2 1 1 3 14:14 9
8. FK Bystřice p.Hostýnem 7 2 1 1 3 8:9 9