• 0
Fotbalistům Ráječka se hrubě nevyvedl závěr utkání 7. kola přeboru Jihomoravského kraje proti Kuřimi. Vedli 2:0, stále vedli... ale nakonec? Pouze remizovali 2:2! A čelo tabulky jim uniká. Podívejte se na video.

Bohunice, 22 bodů, naposledy výhra v Jevišovicích 3:0 a průběžné vedení v tabulce.

Sparta Brno, 21 bodů, naposledy triumf proti Moravskému Krumlovu 2:0 a nyní druhá příčka.

A třetí Ráječko? To v dostizích ztrácí. Aktuálně už pět bodů na čelo, když nezvládlo domácí utkání s Kuřimí.

Vše přitom vycházelo na jedničku. Nejprve se v 52. minutě prosadil Kuldan, o deset minut později se domácí radovali podruhé, když se trefil Mičko.

Jenomže obrana Ráječka neuhlídala Jandu, který v 87. minutě snížil. V poslední minutě pak domácí faulovali a z nařízené penalty Janda srovnal na konečných 2:2. Ve čtvrtém utkání venku tak získala Kuřim premiérový bod.

Výsledky 7. kola (8. hraného): Vojkovice - IE Znojmo 1:1, Sparta Brno - M. Krumlov 2:0, Jevišovice - Bohunice 0:3, Bzenec - Dubňany 4:1, Novosedly - Bosonohy 2:0, Bystrc - Mor. Slavia 1:1, Ráječko - Kuřim 2:2, Ivančice - Rousínov 5:0.

1. TJ Tatran Bohunice 8 7 1 0 21:4 22
2. FC Sparta Brno 8 7 0 1 27:6 21
3. SK Olympia Ráječko 8 5 2 1 22:9 17
4. SK Moravská Slavia 8 5 2 1 21:9 17
5. Slovan Bzenec 8 5 1 2 22:12 16
6. FC Ivančice 8 4 1 3 19:9 13
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky 7 3 2 2 11:13 11
8. FC Moravský Krumlov 8 3 1 4 9:11 10