• 0
Fotbalisté Radotína ani po 6. odehraném kole Pražská teplárenská přeboru nepoznali, jak chutná zisk tří bodů. Nezměnilo to derby Prahy 5 s rezervou Motorletu, utkání skončilo smírně 2:2. Podívejte se na video.

Tři body, tři remízy. To je prozatímní radotínský bodový zisk.

Dobře na tom není ani rezerva Motorletu. Nerozhodný výsledek v Radotíně pro ni přinesl teprve pátý bod v nové sezoně.

Obě mužstva se tak drží na spodku tabulky a pomalu se dostávají do nepříjemných bojů o záchranu.

„První půle z naší strany nestála za nic, i když jsme se dostali do vedení. Soupeř byl mladý, běhavý, my jsme to chtěli nahrazovat bojovností, jenže jsme byli u všeho pozdě. Ale za druhý poločas je remíza spravedlivým výsledkem,“ zhodnotil duel pro fotbalpraha.cz kouč Radotína Josef Konta.

Domácí se dostali do vedení v závěru první dvacetiminutovky zásluhou Sochy. Hosté vzápětí srovnali díky trefě Měsky.

Motorlet B měl i lepší vstup do druhé půle, záhy po jejím startu se prosadil Bělčický a až do 75. minuty to vypadalo na triumf hostujícího týmu.

Jenže brankář Vácha chtěl vyboxovat míč, ale při zákroku srazil jednoho z útočících hráčů. Rozhodčí měl jasno: penalta! A tu proměnil Socha.

Díky němu tak má Radotín bod. „Měli jsme evidentně na víc, ale nahrávali jsme soupeři na góly. Povedl se nám vstup do druhé půle, ale pak jsme začali zbytečně nakopávat. Myslím, že jsme ztratili body,“ zakončil Josef Töth, asistent hostujícího trenéra.

Radotín - Motorlet B 2:2 (1:1)
18. a 75. z penalty Socha - 25. Měska, 48. Bělčický.

Ostatní výsledky 5. kola (6. hraného): Královice - Třeboradice odloženo, ČAFC Praha - Kolovraty 5:0, Libuš - Tempo 4:3, Háje - Admira Praha B 2:1, Union Vršovice - Střešovice 1:1, Př. Kopanina - Meteor B 6:0, Cholupice - Uhel. sklady 2:5.

1. FC Přední Kopanina 6 5 0 1 22:6 15
2. SK Union Vršovice 6 4 2 0 11:4 14
3. ČAFC Praha 6 4 1 1 25:11 13
4. SK Třeboradice 5 4 1 0 14:8 13
5. SK Uhelné sklady Praha 5 4 0 1 17:10 12
6. Sokol Cholupice 6 3 1 2 16:12 10
7. Sokol Královice 4 2 2 0 11:5 8
8. FC Tempo Praha 6 2 2 2 18:18 8