• 0
Lídr fotbalové divize A z Tachova potvrdil v 7. kole svou oslnivou formu. Zvítězil už pošesté a tentokrát to bylo ve velkém stylu. Na domácím hřišti hostil Doubravku, které na cestu zabalil výprask 5:0. Podívejte se na video.

Uběhlo sotva sedm minut a domácí vedli už 2:0 - díky útočníkovi Dvořákovi.

Ten poprvé pálil ve 4. minutě, když přesně hlavičkoval po centru ze strany, druhou trefu přidal za tři minuty po pěkné akci Kovaříka, který mu míč ideálně připravil.

Hattrick dovršil po půlhodině hry, v prvním poločasu se ještě dvakrát radoval Sadílek a zmar Doubravky byl dokonán. V druhém poločase nezvládla ani utkání trochu zdramatizovat.

Hattrickem se blýskl i Marek Hovorka z Táborska B, který v týmu hostuje z Bohemians Praha. Svému týmu zajistil vítězství 3:2 nad Hořovickem, rezerva druholigového Táborska je nyní na druhé příčce tabulky.

Výsledky 7. kola: Malše Roudné - Čížová 7:2 (5:1), Karlovy Vary - Rokycany 4:3 (1:1), Český Krumlov - Zličín 1:0 (1:0), Klatovy 1898 - Aritma Praha 2:0 (1:0), Tachov - Doubravka 5:0 (5:0), Táborsko B - Hořovicko 3:2 (3:0), Milevsko - Cheb 3:1 (0:1), Sušice - Mariánské Lázně 1:2 (1:1).

1. Tachov 7 6 0 0 1 21:8 18
2. Táborsko B 7 5 1 0 1 22:9 17
3. Karlovy Vary 7 4 1 1 1 18:10 15
4. Malše Roudné 7 4 0 2 1 24:12 14
5. Český Krumlov 7 4 1 0 2 10:8 14
6. Cheb 7 4 0 0 3 13:9 12
7. Doubravka 7 3 1 1 2 12:13 12
8. Hořovicko 7 2 2 0 3 8:9 10