• 0
Tohle se nemělo stát... Asi to si říkají fotbalisté Dobříše, kteří v rámci 6. kola přeboru Středočeského kraje zavítali na hřiště Suchdola. A odvezli si potupný debakl 1:9. Podívejte se na video.

„Neskutečné, famózní, úžasné, skvělé...“ Tak píše o sobotní výhře klubový web domácího Suchdola.

Superlativy nešetří záměrně. Vždyť už v 1. minutě se měnilo skóre, když se po úniku Linharta trefil Kacafírek.

A pak to pokračovalo v rychlém sledu.

2. minuta, 2:0. 8. minuta, 3:0. 14. minuta, 4:0. A 30. minuta? 5:0! Skóre se nakonec zastavilo na úctyhodných 9:1 pro Suchdol, jemuž nyní patří třetí příčka středočeského přeboru s tříbodovou ztrátou na vedoucí Nymburk.

Dobříš je teď sedmá s vyrovnanou bilancí dvou výher, dvou remíz a stejného počtu porážek.

A kdo je hrdinou vzájemného utkání?

Jednoznačně útočník Kacafírek, který se trefil pětkrát. Janovský vstřelil hattrick a o zbylou branku se postaral Linhart.

Výsledky 6. kola: Suchdol - Dobříš 9:1, Jíloviště - Nymburk 1:2, Tn Rakovník - Beroun 3:1, Ovčáry - Hostouň 4:1, Semice - Spartak Příbram 2:2, SK Rakovník - Rejšice 2:2, Sedlčany - Ostrá 2:3, Vraný - Klecany 0:3.

1. SK Polaban Nymburk 6 5 1 0 17:5 16
2. Sokol Ovčáry 6 5 0 1 21:7 15
3. Sokol Družba Suchdol 6 4 1 1 19:8 13
4. Sportovní sdružení Ostrá 6 4 1 1 15:9 13
5. Tatran Rako Rakovník 6 4 0 2 15:10 12
6. SK Rakovník 6 3 1 2 7:5 10
7. MFK Dobříš 6 2 2 2 9:15 8
8. Tatran Sedlčany 6 2 1 3 12:17 7